Jump to content

vkcko

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About vkcko

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vkcko

  Scala kódování

  Komfort blinkry jsou spíše o přizpůsobení - nastavení počtu bliknutí - (to v menu není :) ). Každopádně - já "aplikace" v OBD11 nepoužíval, kódoval jsem napřímo v jednotkách. Linka na seznam s kódováním jsem poskytnul výše. Jako "hlavní featury" co jsem si nakódoval je asistent dálkových světel, adaptivní vedení v pruhu, alarm, počet blikání, denní svícení i na zadních světlech a ještě nějaké další drobnosti
 2. vkcko

  Scala kódování

  @Csaba koupil jsem si před vánoci v akci toto https://obdeleven.com/cs/ v PRO verzi.
 3. vkcko

  Scala kódování

  když to zmizí, dokoduji znova ;). Tažné jsem také zvažoval, akorát máme smůlu. Pokud auto nebylo vyrobené aspoň s přípravou na tažné, legálně tam tažné nedáš ;( aspoň ne do našeho. V techničáku nemá povolené hmotnosti, bohužel mě to nenapadlo kontrolovat. Vlastně jsem ani nečekal, že to škoda udělá - vyrábět auta bez možnosti dodatečně dodělat tažné...
 4. vkcko

  Scala kódování

  @csabac pro kódování jsem použil OBD11 - je to celkem easy :) - dalo to chvíli hledání, ale ne diskuzním fóru OBD je i sekce věnovaná SCALE - s vyzkoušeným funkčním kódováním. Není tam sice všechno ale jako základ pro hraní stačí :) . Použil jsem a funguje :). Na některé drobnosti je tam i nachystaná apka - že se nemusíš moc štrachat v názvech registrů a hledat kde co nastavit. @Luboun Přepínání dálkových světel (dokódováno) mohu potvrdit - funguje. Co jsem nevěděl je, že snad všechny? koncernový auta mají ve výbavě i alarm (též jsem na scale dokódoval) - sice nemá ultrazvukový čidla, ale na otevření/vyháčkování dveří funguje :) )
 5. vkcko

  Scala kódování

  Díky za info - kódování vyzkouším. S tím přehráním jednotky to asi bude jak píšeš, trochu se uklidňuji, že auto to dělat samo nebude :)
 6. vkcko

  Scala kódování

  Jakou máte zkušenost s kódováním a následnou návštěvou servisu? Na německém fóru jsem narazil na příspěvek, kde zmiňují, že se auto připojí ke škoda serverům a všechny změny identifikuje a přepíše do původního stavu? Je to tak opravdu?
 7. vkcko

  Scala kódování

  Kódování zadních LED při DRL je také zajímavá vlastnost. Asi se mi líbí více než zapnutí celých světel ("skandinávský" režim). Můžeš prosím nasdílet kódování? Díky.
 8. vkcko

  Scala kódování

  Ahoj, hledal jsem jak nastavit adaptivní vedení v pruhu - bohužel zatím bez úspěchu :(. Je možné nasdílet kódování? Díky.
 9. Především - najít, kde je auto zaparkované - hodí se když se o auto s někým střídáš a nebo když je hlava děravá :), spolu s tím možnost nechat auto zablikat a zatroubit - ověřit, že je auto zamčené, případně na dálku zamknout - statistiky asi taky nejsou k zahození - nastavení upozornění na rychlosti/opuštění zóny když půjčíš auto dítěti, co se s tím učí - stav nádrže se také hodí
 10. Ahoj, pořídil jsem si roční Scalu style, radio Bolero. Je vybavena tlačítkem SOS a Careconect s "proaktivním servisem" a "tísňovým voláním". Našel jsem si tyto stránky dostupnosti connect služeb z nichž usuzuji, že další služby jsou dostupné i pro můj vůz. Chtěl jsem přikoupit i "vzdálený přístup", přišlo mi, že dle stránek škody je to jenom o licenci, neb rádio Bolero to splňuje, e-sim tam kvůli nouzovému volání a proaktivnímu servisu být musí. Bohužel v servisu mi nebyli schopni služby aktivovat a na call centru ŠA jsem byl informován, že tam původní majitel neměl vzdálený přístup, takže bohužel nemám šanci to tam dostat. Do obchodu v aplikaci se vůbec nedostanu - prý ať vložím podporované vozidlo :( . Nicméně účet mám, ověřenou identitu v servisu také. Jediné co zdá se že funguje je "zdravotní karta" v mobilu a počet ujetých kilometrů. Opravdu se vzdálený přístup nedá dodatečně aktivovat a prostě dokoupit licenci či nějaký modul? Pokud dá - co pro to musím udělat?
×
×
 • Create New...