Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

Infotainment systém Amundsen i systémy Bolero, Swing a vše okolo autohifi

37 topics in this forum

• 9 replies
    • 3.3k views
    • 5 replies
    • 975 views
    • 7 replies
    • 2k views
  1. Škoda Connect obecně 1 2 3 4 14

• 343 replies
    • 27.2k views
    • 79 replies
    • 11.9k views
    • 54 replies
    • 21.6k views
    • 1 reply
    • 407 views
    • 2 replies
    • 1.9k views
    • 2 replies
    • 380 views
    • 186 replies
    • 23.3k views
    • 3 replies
    • 303 views
  2. Android Auto 1 2 3 4 7

• 169 replies
    • 21.4k views
  3. Infotainment Amundsen 1 2 3 4 8

• 188 replies
    • 21k views
    • 23 replies
    • 4k views
    • 28 replies
    • 6.9k views
    • 37 replies
    • 5k views
    • 1 reply
    • 746 views
    • 4 replies
    • 1.1k views
    • 2 replies
    • 1.1k views
    • 2 replies
    • 1.9k views
    • 5 replies
    • 2.9k views
  4. Radio Swing

• 19 replies
    • 3.3k views
    • 3 replies
    • 1.6k views
    • 2 replies
    • 1.4k views
    • 10 replies
    • 1.4k views

• Aktuální příspěvky

• Mám OIII fc také s Kessy a auto stojí většinu času v garáži skoro 500m od místa kde mám klíče (doma v šuplíku ). Od výroby vydrželi baterie v obou klíčích zhruba 2 roky, potom výměna za originály (zbytečnost - pouze dražší než ostatní, ale bez vlivu na výdrž, neboť tyto vydržely pouze necelých deset měsíců). Nejvíc mě štve, že dopředu nedochází k žádnému varování...
    • https://www.autoklimatizace.cz/opravy-kompresoru https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/8j0260805-kompresor-klimatizace-hella-16752.html  
    • Tak mi sada přistála na stole.  Je to pohledově celkem bytelné, nevypadá to na šunt. Budu to zkoušet na Octavii III před FL-  obyčejná halogenová lampa. Žárovka OSRAM H7 PX26d LEDdriving HL Dle návodu se do patice po žárovce nasadí nejdřív objímka pro samotnou žárovku, ta se drátky zaaretuje a do ní se pak vloží samotná žárovka. Je tam gumové těsnění a jen tak v ruce se mi nepodařilo žárovku zasadit a zaaretovat. Půjde to až v lampě. Vloží se žárovka pootočí se s ní aby zacvakla a musí se s ní otočit tak, aby správně kreslila. Mezi žárovkou a objímkou jsou drobné zoubky a ty slouží jako aretace při štelování. Celé je to fakt napevno, v ruce to udělat nejde. Až se setmí, tak vyjedu s svým autem s původními H7, udělám fotku z mimo města a pořídím záběr z autokamery. Pak vyměním a pokusím se projet a nafotit stejná místa. Na dílně máme mašinu na štelování světel, tak nafotím i postup výměny, jak  kreslí  žárovka i LEDka a dám k porovnání. Osram prodává zvlášť i OSRAM CAN OCHCAVAČ aby auto nehlásilo závady na světlech. Dle různých recenzí tyto ledky chybu nehlásí, ale mám Caristu(ofiko:D) tak bych pak dal info jestli bylo třeba ohledem tohoto něco řešit. Já ochcávač nekupoval. Sadu jsem nakonec kupoval na Kelišce LED H7 AutoKelly   -  včera(30/11) byla za cenu 2200, dnes(1/12) už za 3300...(Z dílny mi ji objednali na zákaznickou slevu za cca 2000,-) Kdyby Vás napadlo něco co by jste se chtěli poptat, tak klidně piště, začít montovat chco kolem 18-19h.  
    • Je to tak. Nedávno jsem se díval na nabídku Škoda plus a auta se stejnými parametry jako to moje nabízí minimálně o třicet tisíc dráž než když jsem ho před půl rokem koupil.
    • Tak odzkouseno,s jinym rs 220 i 230 a jak pise Radas99,samosvor byl dokoupen predchozim majitelem,pan byl holt purista😁👍👏
  • Create New...