Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

Infotainment systém Amundsen i systémy Bolero, Swing a vše okolo autohifi

62 topics in this forum

1. Škoda Connect obecně 1 2 3 4 20

• 477 replies
    • 53.6k views
  2. Infotainment Amundsen 1 2 3 4 13

• 321 replies
    • 49.2k views
    • 35 replies
    • 5.2k views
    • 28 replies
    • 5.1k views
    • 7 replies
    • 620 views
    • 1 reply
    • 362 views
    • 17 replies
    • 612 views
  3. Android Auto 1 2 3 4 20

• 480 replies
    • 65.9k views
  4. Subwoofer

• 7 replies
    • 1.8k views
    • 42 replies
    • 7k views
  5. Aktualizace map Amundsen

• 2 replies
    • 409 views
    • 1 reply
    • 454 views
    • 6 replies
    • 1k views
    • 6 replies
    • 2.2k views
    • 5 replies
    • 1k views
    • 15 replies
    • 5.4k views
    • 5 replies
    • 722 views
    • 2 replies
    • 2k views
    • 33 replies
    • 8.5k views
  6. Rychlé menu

• 10 replies
    • 988 views
  7. Nastavení hodin

• 14 replies
    • 957 views
    • 9 replies
    • 989 views
    • 7 replies
    • 896 views
  8. Uvitacia obrazovka

• 4 replies
    • 893 views
  9. Folia na infotaiment

• 8 replies
    • 1k views

• Aktuální příspěvky

• Přidávám svou aktualizaci. Provedeno dnes v servisu na mou žádost. Verze 1810 údajně z listopadu. Dle technika by se už infotainment měl aktualizovat sám. Po aktualizaci z verze 16XX jede systém lépe, lepší odezvy, bezdrátový smartlink funguje, více možností nastavení, Laura sype vtipy ;-) 
    • Ten už mi přijde dost dlouhý 😞
    • Taky myslím. Mám najeto 80 tisíc. Holt návštěva servisu bude nevyhnutelná. Stejně už mají zase zadní kotouče dost 😉 tak to vezmu při jednom. Ale 5.3 na sto je pro mě sci-fi. Tak možná na Ečko po okreskách v osmdesáti. A to fakt nejezdím žádnou pilu, spíš využívám setrvačnost.  Každopádně  vypalování DPF s mým dálkovým cestováním, je po 250 km prostě špatně. 
    • Je chybějící typový štítek s VINem na středovém pravém sloupku něco, co by měl autorizovaný servis při pravidelné prohlídce (mám prodlouženou záruku) zjistit? Já jen, že jsem to bohužel zjistil až na první technické, a ne na dvou dřívějších prohlídkách (a ještě při servisní opravě, kdy ale sice ty přední dveře sundavat museli, ale lakovali maximálně přední sloupek a měnili blatník). Teď budu trnout, jestli to přijde včas (nemluvím o ceně, pokud tedy nerisknu tiskárnu, která přímo tuhle službu nabízí, ale když už to na STK zjistili, nebo když chci auto někdy prodávat, raději bych neriskoval).
    • Tady mas USB-C - USB mini https://www.isix.cz/prislusenstvi-k-viofo-gitup-autokameram/usb-type-c-to-mini-usb-30-cm-urceno-napriklad-pro-nova-skoda-octavia/
  • Create New...