Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Prevry

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Zdravim, Můžete mi někdo napsat kde je umístěn repráček od zadních parkovacích senzorů? A jak se k němu dostat? Je to OII MR2006 a je to originál. Děkuji za odpověď
  2. A ještě bych chtěl poprosit jestli někdo máte nějaký stránky kde by se dalo koupit. Jo a jedná se O2 MR2006 Díky moc
  3. Potřeboval bych vědět jestli se dá koupit jenom to vnitřní sklo(zrcátko) do zpětnýho zrcátka u řidiče. Je to vyhřívaný. Děkuji za odpověď!!
  4. Měl sem stejnou hlášku u OII 2.0TDi a závada byla opravdu klapka. Očesané umělohmotné kolečka u servomotůrku u té klapky.
  5. Prevry odpověděl na djgigi05's téma v Lampárna
    Já osobně teda používam značku EVOLVE. Podle mého názoru je to dobrá navigace za dobrý peníz.
  6. Služební oktávečkou 2.0TDi-103KW sme jeli podle navigace 221 na dálnici v Německu. Jinak svojí oktávečce bych takej kouř nedal
  7. Prevry odpověděl na Prevry's téma v Elektrika
    A důvod byl jaký?
  8. Nazdar všici. Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte nějakou zkušenost s alarmem KOPEL. Nebo aspoň napište co si o něm myslíte. Tady je jeden odkaz http://www.levnealarmy.com/autoalarm-kopel...odel-p-181.html . Díky za rady a názory.
  9. Prevry odpověděl na cosby's téma v Lampárna
    No já sem se nedávno svezl s autem Citroën C-Crosser a bylo to pěkné svezeníčko. Jinak designově to je velmi pěkné auto.
  10. Nevím jestli mají být obrázky jen dva nebo tři. Jestli mají být 3, tak tam jeden neni. Docela bych chtěl vidět i ostatní závady. Tak jestli je ještě třetí list, tak ho prosím doplň. Díky(1 a 2 obrázek jsou stejný)
  11. Obrázek 1 a obrázek 2 jsou stejný. Tak jestli je tam jen navíc, nebo omylem zaměněn.
  12. dotaz na Martina. Máš tam SZ. Díky za odpověď
  13. Tak já mam taky paket na špatné cesty. Autíčko je zvedlé a podvozek je opravdu tvrdší než klasický. Často jezdím po různých horších cestách a opravdu mi hodně vyhovuje. Jinak auto sedí vcelku dobře. Je pravda, že se malinko naklání, ale neni to nic hroznýho. Já osobně bych už nic jiného na okinu nechtěl.
  14. Cena byla krásných 500 korun. Na to že se v tom vrtal asi 4 hodin cena lidová
  15. A ještě jednu věc ohledně klapky. Jako první mě napadlo zaject do autorizovaného servise tady v Pb. Tady mi řekli, že už to tu dělali a cena že bude 8-9 tisíc i s prací a materiálem. To mi bylo divné když sem našel tu kalpku na netu za nějakých 9000. Ale nakonec sem našel stejně na netu novou dovezenou z Německa za 6 300. Tu zatím teda nepotřebuju. A hlavně sem pak volal známému právě z toho servisu(když sem tam byl, tak sem ho nesehnal) a on mi řikal, že ta cena je přehnaná na to, že tam dávají repasované . Tak to mě docela dostalo. Tak v škoda servisu asi už nic

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.