Jump to content

pekrato

Uživatel
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pekrato

 1. Prodám sadu originálních použitých alu 6Jx15H2 ET47 včetně středových krytek z OII.
 2. Daruji za odvoz použité a zcela funkční zimní clony do kapoty a nárazníku - Všestary okr. HK.
 3. Prodám přesné sluneční clony do zadních dveří OII combi - originál.
 4. Prodám sadu originálních alu 6Jx15H2 ET47 okr. HK
 5. Prodám adaptér pro ovládání USB provozovaný v OII s autorádiem STREAM MP3. viz: http://www.stualarm.cz/produkt/55xcvw009-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vwmost-kon/aux-vstup/
 6. Ne motor je v pořádku, jenom jsem zkusil zaslepit přívod do EGRu a svítí mi kontrolka motoru a maxidot hlásí "do dílny, kontrola emisí". Jinak po vyjetí dvou nádrží se mi zdá, že motor jde lépe odspodu ale trochu déle se ohřívá.
 7. Zdravím vespolek, doporučte někoho na softwarové vypnutí EGR ventilu na motoru BKC z východních čech. Díky za typy.
 8. Ahoj, taky jsem ho měl naštěstí "jen zablokované" a nešly vymazat chyby. Pomohl mi jeden z následujících postupů: Pomohlo toto: 18- řj přídavného topení 10- přizpůsobení 42- kanál 01- stará hodnota 01- nová hodnota, uložit 05- smazat chyby Nejde smazat chyba Webasta: Treba prekodovat Rj a pojde to. Kodovanie nezavistleho kurenia 18 dalej 10 prisposobenie kanal 3 citanie novej hodnoty je tam 1 do novej zadat 1 potvrdit skoci tam 0 mas to nakodovane a skontrolujes pamet zavad pripadne vymazes a pojde to.
 9. Zdarec, na své 4x4 (01/06) s paketem pro špatné cesty mám na předku čtyři žluté proužky a na zadku dvě zelené a jedna červená tečka.
 10. pekrato

  Vebasto

  Tady jsou výňatky z Návodu k obsluze a DP. Myslím, že k tomu není co dodat.
 11. Acek - díky za typ, taky jsem o tom vyčištění uvažoval a jestli dojde k opětovnému zablokování tak se to bude muset udělat. Rozebrat to bude chuťovka - je tam přístup jak k penězům.
 12. OK, čísla závad jsem si nepoznamenal - bylo tam několikrát zhasnutí plamene a nakonec zablokování topení. To zhasnutí by mohla mít na svědomí nekvalitní nafta ve spojení s mrazem. Jak jsem psal víše, závady nešly vymazat - VAG psal cosi o chybném zadání. Na jiném fóru jsem objevil následující postup: 18 - řj přídavného topení 10 - přizpůsobení 42 - kanál 01 - stará hodnota 01 - nová hodnota, uložit 05 - vymazat paměť A topení zase funguje.
 13. Tak už to chodí, ať žije Google.
 14. Přestalo mi fungovat NT. Byl jsem u známého na diagnostice (SUPER VAG) a nepodařila se nám vymazat pamět závad, která to asi celé blokuje. Test akčních členů proběhl bez problémů. Nevíte někdo jak to rozchodit?
 15. Zkus nastavení podle DP, taky jsem to měl posunuté. Nastavil jsem to přesně jak píšou a vše OK.
 16. Díky za rady - už jsem sehnal i moudra z ELSY.
 17. Chci to zneschopnit kvuli enormní spotřebě vody z ostřikovačů a tak mě napadlo, že bych vypinoval dráty vedoucí k čerpadílku na ostřik. Bohužel nevím přes které relé nebo pojistku to jde.
 18. Zdravim, v základní DP(0402) jsou jen schemata ostřikovačů skel o světlech ani zmínka. Najde se nějaká dobrá duše která ho může poskytnout?
 19. Zdravim všechny vespolek, potřeboval bych jakékoliv informace ohledně servisování Haldexu (olej-kdy a jaký, filtr, kontrola řj atd.) Ideální by byl výcuc z DP nebo z něčeho podobného. Děkuji
 20. Zkusil bych se zeptat na zkušenosti uživatele "Karlos3" má v podpisu stejnou kombinaci jako ty(DSG+URtuning). Jinak odchylka v tom co ukazuje palubák a realitou asi bude vzhledem k tomu, že zmíněný Ecobox se připojuje mezi čidlo teploty paliva a ŘJ motoru.
 21. pekrato

  Zkrácení dráhy ŘP

  Díky za upřesnění
 22. pekrato

  Zkrácení dráhy ŘP

  Zdarec, zajímalo by mně kde jste přišli na to číslo dílu (8J0 711 046B). Já tam mám 1K0 711 051J a podle němců by se měl nahradit 8J0 711 051B. Za každou radu díky.
 23. Zdravím všechny vespolek, sousedovi v OI/rv98-červené podsvícení odešlo originál autorádio(Grundig) - které by jste doporučili v cenové relaci do 2.000 aby trochu hrálo. Zkoušeli jsme to co dávali jako bonus AAA - to nás moc nenadchlo. Díky za typy.
 24. 1,9 - město 7l; mimo město 5,6l; celková 6,4l. Zatím mám najeto pouze 3.000km tak předpokládám, že až se motor zajede tak to ještě trochu sedne.
×
×
 • Create New...