Jump to content

pekrato

Uživatel
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pekrato

 1. Zdravim všechny vespolek, potřeboval bych jakékoliv informace ohledně servisování Haldexu (olej-kdy a jaký, filtr, kontrola řj atd.) Ideální by byl výcuc z DP nebo z něčeho podobného. Děkuji
 2. pekrato

  alu OII 15"

  Prodám sadu originálních použitých alu 6Jx15H2 ET47 včetně středových krytek z OII.
 3. pekrato

  zimní clony OII 2004-07

  Daruji za odvoz použité a zcela funkční zimní clony do kapoty a nárazníku - Všestary okr. HK.
 4. pekrato

  Sluneční clony OII combi

  Prodám přesné sluneční clony do zadních dveří OII combi - originál.
 5. pekrato

  originál alu OII

  Prodám sadu originálních alu 6Jx15H2 ET47 okr. HK
 6. Prodám adaptér pro ovládání USB provozovaný v OII s autorádiem STREAM MP3. viz: http://www.stualarm.cz/produkt/55xcvw009-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vwmost-kon/aux-vstup/
 7. Zdravim, v základní DP(0402) jsou jen schemata ostřikovačů skel o světlech ani zmínka. Najde se nějaká dobrá duše která ho může poskytnout?
 8. pekrato

  Softwarové vypnutí EGR

  Ne motor je v pořádku, jenom jsem zkusil zaslepit přívod do EGRu a svítí mi kontrolka motoru a maxidot hlásí "do dílny, kontrola emisí". Jinak po vyjetí dvou nádrží se mi zdá, že motor jde lépe odspodu ale trochu déle se ohřívá.
 9. pekrato

  Softwarové vypnutí EGR

  Zdravím vespolek, doporučte někoho na softwarové vypnutí EGR ventilu na motoru BKC z východních čech. Díky za typy.
 10. pekrato

  Chyby nezávislého topení Webasto

  Ahoj, taky jsem ho měl naštěstí "jen zablokované" a nešly vymazat chyby. Pomohl mi jeden z následujících postupů: Pomohlo toto: 18- řj přídavného topení 10- přizpůsobení 42- kanál 01- stará hodnota 01- nová hodnota, uložit 05- smazat chyby Nejde smazat chyba Webasta: Treba prekodovat Rj a pojde to. Kodovanie nezavistleho kurenia 18 dalej 10 prisposobenie kanal 3 citanie novej hodnoty je tam 1 do novej zadat 1 potvrdit skoci tam 0 mas to nakodovane a skontrolujes pamet zavad pripadne vymazes a pojde to.
 11. pekrato

  Zvýšení podvozku - paket pro špatné cesty

  Zdarec, na své 4x4 (01/06) s paketem pro špatné cesty mám na předku čtyři žluté proužky a na zadku dvě zelené a jedna červená tečka.
 12. pekrato

  Vebasto

  Tady jsou výňatky z Návodu k obsluze a DP. Myslím, že k tomu není co dodat.
 13. pekrato

  Nezávislé topení

  Přestalo mi fungovat NT. Byl jsem u známého na diagnostice (SUPER VAG) a nepodařila se nám vymazat pamět závad, která to asi celé blokuje. Test akčních členů proběhl bez problémů. Nevíte někdo jak to rozchodit?
 14. pekrato

  Nezávislé topení

  Acek - díky za typ, taky jsem o tom vyčištění uvažoval a jestli dojde k opětovnému zablokování tak se to bude muset udělat. Rozebrat to bude chuťovka - je tam přístup jak k penězům.
 15. pekrato

  Nezávislé topení

  OK, čísla závad jsem si nepoznamenal - bylo tam několikrát zhasnutí plamene a nakonec zablokování topení. To zhasnutí by mohla mít na svědomí nekvalitní nafta ve spojení s mrazem. Jak jsem psal víše, závady nešly vymazat - VAG psal cosi o chybném zadání. Na jiném fóru jsem objevil následující postup: 18 - řj přídavného topení 10 - přizpůsobení 42 - kanál 01 - stará hodnota 01 - nová hodnota, uložit 05 - vymazat paměť A topení zase funguje.
 16. pekrato

  Nezávislé topení

  Tak už to chodí, ať žije Google.
 17. pekrato

  OCTAVIA II - nastavení klapek ventilace???

  Zkus nastavení podle DP, taky jsem to měl posunuté. Nastavil jsem to přesně jak píšou a vše OK.
 18. pekrato

  Haldex a diferenciál 4x4 - servisní úkony

  Díky za rady - už jsem sehnal i moudra z ELSY.
 19. pekrato

  elektrické schema ostříkovačů světel

  Děkuji mnohokráte.
 20. pekrato

  elektrické schema ostříkovačů světel

  Chci to zneschopnit kvuli enormní spotřebě vody z ostřikovačů a tak mě napadlo, že bych vypinoval dráty vedoucí k čerpadílku na ostřik. Bohužel nevím přes které relé nebo pojistku to jde.
 21. pekrato

  Zkušenosti s čipováním

  Zkusil bych se zeptat na zkušenosti uživatele "Karlos3" má v podpisu stejnou kombinaci jako ty(DSG+URtuning). Jinak odchylka v tom co ukazuje palubák a realitou asi bude vzhledem k tomu, že zmíněný Ecobox se připojuje mezi čidlo teploty paliva a ŘJ motoru.
 22. pekrato

  Zkrácení dráhy ŘP

  Díky za upřesnění
 23. pekrato

  Zkrácení dráhy ŘP

  Zdarec, zajímalo by mně kde jste přišli na to číslo dílu (8J0 711 046B). Já tam mám 1K0 711 051J a podle němců by se měl nahradit 8J0 711 051B. Za každou radu díky.
 24. Zdravím všechny vespolek, sousedovi v OI/rv98-červené podsvícení odešlo originál autorádio(Grundig) - které by jste doporučili v cenové relaci do 2.000 aby trochu hrálo. Zkoušeli jsme to co dávali jako bonus AAA - to nás moc nenadchlo. Díky za typy.
 25. pekrato

  Spotřeba čtyřkolek TDi

  1,9 - město 7l; mimo město 5,6l; celková 6,4l. Zatím mám najeto pouze 3.000km tak předpokládám, že až se motor zajede tak to ještě trochu sedne.
×