Jump to content

ivonaldo

Uživatel
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About ivonaldo

 • Rank
  Nováček
 1. Mám rádio Isudar NA03W6VW0702 , pro nastavení z výroby je heslo 3711, pro nastavení jazyka 3833 a heslo boot logo je 8888. Třeba jsou stejný.
 2. ivonaldo

  Booster

  Máte někdo praktické zkušenosti s kondenzátorovým pomocným startovacím zdrojem? Jde mi o to jestli bez problému nastartuje nafťáka OII když baterka již neotočí startérem.
 3. U radia v balení není žádná redukce. V OII je už vše připraveno a stačí spojit konektory. Ale Fabii neznám. A neřešil to někdo v sekci pro Fabii?
 4. Tak zkus podle označení radia dohledat na stránkách výrobce nebo prodejce jestli tam nějaké logo má být.
 5. Já mám v radiu uložených desítky log automobilů. Dostat se k nim jde jen přes pin. U mě to funguje, že stisknu tlačítko Menu vlevo nahoře, pak najdu řádek Nastavení a ten potvrdím a objeví se obrazovka s osmi ikonama. Ťuknu na druhou ikonu zleva v horním řádku zadám pin 8888 a pak můžu vybírat z celé řady log. Mám radio jako majky754.
 6. Tak už to funguje. Nesmí být žádná ikona červená. To znamená mít zavřené veškeré dveře a kapotu a být připoutanej. Pak Car info ukazuje co má i při běžícím motoru.
 7. Zdravím pánové, mám číňana Isudar NA03W6VW0702 a skoro všechno funguje. Ale když vypnu motor tak se na radiu zobrazí obrazovka "Car information" s konkrétníma údaji o stavu vozidla. Jakmile znovu nastartuju tak údaje zmizí a zůstanou jenom ikony. Neřešil jste to někdo proč se tak děje? A nemáte náhodou někdo návod nebo odkaz na něj pro pokročilý nastavení toho rádia? Nechci to zkoušet pokus - omyl.
 8. ivonaldo

  OII topení PTC

  Díky moc Wittman, to jsem hledal. Snad ti to budu moct někdy oplatit.
 9. ivonaldo

  OII topení PTC

  Od začátku roku 2007 se montovali do OII silový PTC. Tak by mělo existovat nějaký origo schéma. Ale nemůžu se dopátrat.
 10. ivonaldo

  OII topení PTC

  Co jsem našel, tak na jiný kódy motorů, ale ne na BMM
 11. ivonaldo

  OII topení PTC

  Dílenskou příručku mám, ale ta je na MR2005, kde PTC je s řídící elektronikou a má jiné zapojení. Mám ještě zapojení na MR 2009 po fl, kde jsou již CR motory s jinýma jednotkama. Ale konkrétně na ten můj motor jsem schémátko nikde nenašel. Proto se tak vyptávám a budu rád za každou informaci.
 12. ivonaldo

  OII topení PTC

  Pojistka musí být až za spínací skříňkou? A nebo může být napájená přímo z akumulátoru? A prosím tě můžeš mě napsat na které konkrétní piny řídící jednotky se relátka připojují? Je to OII, MR 2008, motor BMM.
 13. ivonaldo

  OII topení PTC

  Takže pokud nemám originál kabeláž z jiného auta, tak bych mohl použít 2 kusy relé s kontakty na 70A. Silové vodiče připojit do e-boxu na dvě pojistky 40A a 80A, každé relé zvlášť. To je mě celkem jasný i s dodržením průřezů vodičů. Ale kam přesně zapojím cívky relátek. Myslím si, že každá bude zapojena jinam, kvůli výkonu PTC aby spínaly jedno, dvě nebo tři topný tělesa. Je to tak?
 14. ivonaldo

  OII topení PTC

  Je to před face. Auto je původ Itálie a ve výpisu seznamu výbavy je psáno "Bez přídavného el. topení"
 15. ivonaldo

  OII topení PTC

  Zdravím pánové, mám prosbu a to jestli v OII MR 2008 jsou nachystány z výroby patice pro relé spínající PTC. Chci si to dodělat a jde mi oto, jestli koupit relátka i s paticí a někam je umístnit popřípadě kam a nebo se jen zasunou a dodělá kabeláž. Pokud silový PTC někdo dodělával a je ochoten se podělit o zkušenosti nebo jestli by se našel někdo z Brna a okolí kdo by PTC namontoval za rozumný peníz budu rád.
×