Jump to content

Mairek

Uživatel
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Mairek

 • Rank
  Uživatel

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. Zdravím, víte někdo o volně stažitelné tedy free a legální bezplatné navigaci do Nokie 5530? Pro tento typ totiž zatím Nokie nemá free navigace, tak sháním jakoukoliv jinou. Díky.
 2. Zdravím, potřeboval bych zjistit, jak to je, když si dává OSVČ nějakou elektroniku do nákladů na snížení základu daně? Např. si koupí noťas za 20tis a chce ho mít na splátky na dejme tomu rok. Bude si moct dát celých 20 tis do nákladů už pro tento rok nebo jen poměrnou část? Díky
 3. Zdravím, slyšel jsem, že se dá elektornika koupit mnohem levněji, když se koupí v USA a nechá se poslat. Nemá s tím někdo nějakou zkušenost? Poplatky, clo, atd. atd..Chtěl bych si koupit stolní počítač. díky za každý tip.
 4. Vysvětlete mi někdo please jaký je rozdíl mezi kabinovým a vzduchovým filtrem. Dají se koupit oba dva, takže jsem v rozpacích, který vlastně potřebuju. Jo a jaké jsou vlastně intervaly pro výměnu všech typů filtrů u 1,6 - 74kW? Díky!
 5. Mairek

  Reklama na autě

  A název firmy nebo jejich webovky? Díky
 6. Mairek

  Reklama na autě

  Opravdu se divím, že jste o tom ještě neslyšeli...jde o to, že vaše auto slouží jako klasick reklamní plocha, takže se člověk zaregistruje a zaplatí poplatek, a pak je zařazen do databáze a čeká až (jestli) si ho nějaká firma vybere. Tato firma zaplatí montáž reklamy (samolepící folie či co) a ty si můžeš určit kam všude ji chceš (předek, boky, kufr, celé auto) podle toho a podle počtu najetých km za měsíc se pak určuje kolik dostaneš peněz. Stačí si do prohlížeče zadat reklama na auto a uvidíš...
 7. Čau lidi, chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s umístěním reklamy na auto? Na netu jsme našel všeho všudy 3 agentury, plus čtvrtá má reklamu nově na radiu (Bestoutdoors). Máte s tímto někdo zkušenost? Budu moc rád za vaše postřehy. Zajímají mě opravdu jen zkušenosti - ne domněnky a historky z třetí ruky...díky!
 8. Já to tady řešil..zjistil jsem si, kde bylo auto na posledy na STK...tam jsem si zavolal a nechal si zjistit, kolik tam tehdy bylo km..a sedelo to zhruba..
 9. Měl bych e-shop, který by byl normálně na webu, kde by se dalo přímo objednávat. Jen prostě nevím, jak to chodí, když bych musel uzavřít třeba nějaké smlouvy s dodavatelem, přepravní službou a tak...
 10. Zdravím, přemýšlím o založení e-shopu. Samozřejmě mám vymyšlené, co bych chtěl prodávat, ale co nevím, je co všechno je k tomu potřeba? Přivítal bych rady od někoho, kdo e-shop má, nebo o tom hodně ví. Zvládne to jeden člověk nebo kolik je lidí potřeba? Jaké jsou základní věci, které musím vědět předtím, než se do založení e-shopu pustím? Díky moc za rady, nerad bych se pustil do něčeho, co bych potom nezvládl nebo zvrtal jen proto, že jsem si nezjistil dostatek informaci.
 11. Mairek

  štatistika km

  1,6 74kW, do provozu 1998. Koupena březen 07 při stavu 177 000km, nyní cca. 210 000km. Výměna: jedno ložisko, rozvody, 2x olej a filtry, seřizování přední nápravy, elektr. ovládání pravého předního okna, napínací kladka. Jezdí super :-).
 12. Mairek

  štatistika km

  Já tomu číslu věřím. Kamarád automechanik má na své Octě najeto také přes 600 tisíc, prostě se o ni stará a je v hodně dobrém stavu. Ty motory na to jsou dělané, vydrží hodně.
 13. A na kolik tě ten origo vyšel? Kolik pak stojí neoriginální? Díky
 14. Lidi, dneska brzo ráno bylo u nás -12 ´C a po cestě do práce (cca. 35km) se mi dvakrát stalo, že ručička ukazatele teploty motoru mi z ničeho nic spadla dolů a to o docela velký kus. Poprvé byla zhruba v 1/4 a spadla skoro na "nulu" takže začal najednou foukat studený vzduch a pak byla skoro v půlce a spadla na cca. 1/4. V obou případech pomalu začala stoupat vzhůru. Nevíte co se mohlo stát? Může to být tím mrazem? Nepozoroval jsem nic, proč by najednou měla tak razantně spadnout, nic se nestalo během jízdy. Předtím se to ještě nestalo. Díky za tipy.
 15. Mairek

  Komplet brzdy

  Lidi dokáže mi někdo poradit? Já si dal před 3 měsíci nové kotouče a destičky značky Ferodo. Brzdí super, ale od chvíle, kdy mi je tam mechanik nasadil pískají, což mě fakt štve a rozčiluje. Každý hned ví, že přijíždím... Co se s tím dá udělat za fiše, aby to už nepískalo? Předtím jsem žádný takový problém neměl. Udělal snad ten mechanik něco špatně? Díky za rady, už si nevím rady...
×
×
 • Create New...