Jump to content

Mezek

Uživatel
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

136 Excellent

About Mezek

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

946 profile views
 1. Mezek

  Kvalita nafty

  @mahulík Auto Kelly naproti Tescu na Borech. (Letiště)
 2. Mezek

  Koroze karoserie

  Díky. Dám vědět o průběhu oprav a řešení.
 3. Mezek

  Koroze karoserie

  Díky, už je to a nic s tim nenadělám. Kupoval jsem to s vědomím že byly vyměněny jen dveře, což by nebyla tragedie (kdyby ovšem byly jen ty dveře). Uvidím v pondělí jak se domluvíme na opravě. Zatím nevím jestli opravit na cisto, nebo jen aby to vydrželo. Tak teď už vim možná důvod, proč mě opadává plastysol z pravého prahu a 3.12 mě ho budou opravovat. Ještě se divily, proč opadává jen na pravé straně. Ale na truhou stranu práh nenese známky opravy či nárazu, nevim takovy odborník nejsem abych to posoudil. Vše opravoval AS.
 4. Mezek

  Koroze karoserie

  No, jestli byla rez pod barvou netuším, věřím že jo, podle nástupu koroze. Ale žádné puchýře a vůbec ne odloupnuta barva. Nic nebylo vidět. Auto jsem kupoval s vědomím že pánovi co měl auto přede mnou na operák měnily pravé zadní dveře někdo je sejmul. Bylo to řešeno výměnou. Pokud nebyl sejmut i blatník, to jsem nikde nenašel jen dveře. Edit : tak byl prý "lehce" (?) drbnut i blatník, bohužel o opravě žádná zmínka jen výměna dveří. Tak uvidím co s tím. Ještě že jsou známí, co mají známí.. Pokusím se zjistit, kdy byla oprava dělána a v jakém rozsahu. Snad to k něčemu bude.
 5. Mezek

  Koroze karoserie

  Ahoj, předpokládám,ze máš po záruce. Proboha chlapi, kam jezdíte? Ja byl ve dvou AS, kam jezdím na prohlídky a na posled před STK jsem zmínil problém odpadávání a praskání plastysolu z prahu v místech spolujezdce. Ne kam se dává hever. A slovy klasika to přirovnám k : Tak to máš blbý. V jednom mě to obnoví opětovným nastřikem za cca 4 tkc. Ptal jsem se na zaruku - bohužel, muselo by to být skrz naskrz. Asi tak. V pondělí s blatnikem jedu opět. Asi budu muset zmenit AS. Kam jezdíte v Plzni ? Prahy - 4 rok : Ps: Levá strana v pořádku.
 6. Mezek

  Koroze karoserie

  Tak Vážení přátelé, dnes mě málem praskla cévka a mohl být klid. Stojím na parkovišti a čekám na manželku, kouřím a moje brýle sklouzly pohledem na pravý zadní blatník a málem mě kleplo. Mrkněte sami Auto staré čerstvě 4roky (9.11.2014 vyrobeno) Kdo jste řešil podobné trable s AS s jakým výsledkem, popřípadě radou. Ano stane se ale toto jsem řešil na autech 12- a víc starých. ......V září jsem auto voskoval na zimu, a každý centimetr me prošel pod rukou. A nic tam NEBYLO.
 7. Černoch sedí u řeky a chytá naudici. Chytí zlatou rybu a ryba mu řiká: „Když mě pustíš, tak ti splním 3 přání. A černoch říká: "No,tak bych chtěl být bílý, pak bych chtěl, aby mne ženské měly rády ,a abych byl v balíku. "Tak jí černoch pustí, ryba zaplácá ocasem a řiká: "Čáry, máry, ruka, nožka, ať je z tebe Always vložka!“
 8. Učitelka k inspektorovi: „Ve třídě mám vozíčkáře, slabozraké, pět dyslektiků, čtyři žáky s dysgrafií nebo dysortografií, dva autisty a tři žáky se syndromem ADHD…to všechno v pohodě zvládám. Ale řekněte mi, co mám dělat s těmi dvěma potížisty, kterým naměřili IQ 150?“
×
×
 • Create New...