Přejít na obsah

škodovka škodovákům


kuprt

Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti s nákupem škodovky. Myšleno teda jen škodováci. Nějaký rady, jestli jste ukecali ještě + k ty základní slevě něco navíc. Byla už ta prodloužená záruka zdarma? Vstahuje se ta sleva i na vozy skladem... Čeká mě to příští rok asi u fabie, tak se zajímám. Tak jakékoli postřehy jsou vítány :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Prodloužená záruka se vztahuje nejenom na nové vozy pro zaměstnance, ale i na ojetiny. Je potřeba si to nechat potvrdit do knížky - kolega to tak nemít, tak mu to v servisu upřou :blink:

Ale ta sleva není zas tak obrovská, to co píše Losky83 se mi nějak nezdá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já bych si novou škodovku nikdy nekoupil .. proč platit 400 000 kč za novou Octávku, když jí můžu mít za 300 000 kč s 20 000 km najetou a i vyšší výbavu .. lepší kouknout na auto-plus.cz (dnes už Das Welt Auto) a najít si auto, které není bourané, má záruku a splnuje auto-plus .. koupil jsem si takhle svojí Fabii, cena skoro o polovinu nižší a ještě voněla novotou :) měla za sebou jednu garančku a jinak stála půl roku na autosalonu :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...