Přejít na obsah

Stažení ki(y)lometrů


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Za verejne nabizeni podleho jednani jako je stahovani KM tachometru, Vam bylo udeleno varovani.

Odpoved: Nevim co to je to varovani, ale stale nabidka plati pro vsechny Milacky auticek.

Mimochodem, jedna se o upravu najetych kilometru a ne stav vozidla. Kdo se podle kilometru ridi je amater. Tudis neni co resit. Zakony kazdy zna a pokud neni nekdo informovan jeho chyba.

fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za verejne nabizeni podleho jednani jako je stahovani KM tachometru, Vam bylo udeleno varovani.

Odpoved: Nevim co to je to varovani, ale stale nabidka plati pro vsechny Milacky auticek.

Mimochodem, jedna se o upravu najetych kilometru a ne stav vozidla. Kdo se podle kilometru ridi je amater. Tudis neni co resit. Zakony kazdy zna a pokud neni nekdo informovan jeho chyba.

fuck

Takze pane profik, FAKOF :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ja mam taky stocene kilometry a musim rict ze me to nesere. Vsechny auta co maji digos tachak se upravuji o 106

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Zrovna u Fabie bych stahování kilometrů neřešil. Každý průměrný mechanik, který má diagnostiku Ti vypočítá najeté kilometry s přesností na 10% z ŘJ servořízení. (samozřejmě pokud již nebylo měněné)

A take po shlednuti tez.

Osobne jsem auto kupoval ne na pocet km, ale stav vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, jedna se o upravu najetych kilometru a ne stav vozidla. Kdo se podle kilometru ridi je amater. Tudis neni co resit. Zakony kazdy zna a pokud neni nekdo informovan jeho chyba.

  fuck

jen doplnujici dotaz. kdyz se tedy kilometrama ridi jen amater, jaky je duvod je menit co? kdyz se nemeni stav auta(to je zvlastni, ja si vzdycky myslel, ze kdyz ma auto najety 300tis a stari 15let, tak po stoceni na 130tis je z nej 3 roky stare auto- jsem to ale amater...) proc se nenechaji kilometry, ktere odpovidaji stavu?

az ja budu prodavat svoji oktavku se 150tis km v tele, nikdy by me nenapadlo to nepriznat a nechat to stocit na 20tis a tvrdit, ze jsem s tim 5let jezdil jenom na zahradku

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takze ted jsem byl v AAA a maji tam taky diagnostiku. No docela by me zajimalo co vsechno delaj na autech. Docela je omladi a kilometry se jakby u vsech drzi (Skodovek) na 120 000 / 160 000 km . To je docela husty. Vsechno pod strechou, lestenka na desti dlouho nevydrzi. Chtel jsem se mrk. na Octu. Docela husty stav na pocet km. Prdim uz na AAA :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ted jsem byl v AAA a maji tam taky diagnostiku. No docela by me zajimalo co vsechno delaj na autech. Docela je omladi a kilometry se jakby u vsech drzi (Skodovek) na 120 000 / 160 000 km . To je docela husty. Vsechno pod strechou, lestenka na desti dlouho nevydrzi. Chtel jsem se mrk. na Octu. Docela husty stav na pocet km. Prdim uz na AAA :fakac:

blik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...