Přejít na obsah

homokinetický kloub


bobayz

Doporučené příspěvky

Zdravím,

včera jsem při jízdě zjistil vibrace ve volantu,divné zvuky vycházející od předního levého kola.Myslel jsem si ,že to má na svědomí utržená destička na brzdách,dnes jsem to podrobil rozboru a zjistil jsem že destičky jsou zdravé.

Dcera se k tomu vyjádřila,že se to chová jako když mám v kole hopíka.Když ,přidržím brzdu,hluk ustane - pravděpodobně jak jde kloub do záběru.Při zvednutém autě a protáčením kolem ,jakoby ty zuby přeskakovaly.

Nemátě někdo s touto závadou zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl vybrace do volantu a při pomalém zatáčení mi vrzalo u kola, jako kdyby byl v čudu tlumič. Jenže po sundání kola jsem zjistil, že to není tlumič, ale guma stabilizátoru.

Vyměnil jsem je na obou stranách a je po vybracích.

Jenže to nebude asi ta samá závada, jako máš ty. U tebe to vypadá na vyčochtanej kulovej čep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Poradí někdo prosím jak se projevuje špatný VNITŘNÍ homokinetický kloub?


Něco mi v autě pořád mlátí, když uberu nebo přidám.


Už mám skoro vše vyměněné (silentbloky motoru a nápravy, čepy, tlumiče + uložení, PP ložisko, vnější homokinetické klouby mají najeto 43tkm)


Už nevím co dál..... :-(

 

Editováno: , autor: Robik5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...