Přejít na obsah

Bodový systém


O.v.i.

Doporučené příspěvky

No, tohle byl podle me nestastny priklad, nicmene 50ku porusil a tecka, tak to proste je. A kazdy s tim musi pocitat, ze ted budou kluci uniformovany prisnejsi. Na jednu stranu s tim i souhlasim. Hrisnici proste dostanou strach hned od zacatku. Strach sice neni nejlepsi ucitel, ale zaroven dostat pres prsty cloveka nauci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jako jestli je tam strašný jet 57km/h na ulici jako je na té fotce...

Chápu že asi ctíš zákon na stoprocent, ale když vezmu jenom kolik může dělat odchylka tachometru a to, že přesně nekoukáš pořád na rafičku a nezkoumáš, jestli tam je to co má být....

To abych si pořídil digitální displey, tempomat aby držel stejnou rychlost pořád a nechal si zkalibrovat tachometr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedy: Nema smysl komentovat onu situaci, kdyz tam ani jeden z nas dvou nebyl. Nicmene 58km/h je uz skoro 60km/h a proc asi v minulosti stahovali rychlost z 60ti na 50? Proto, aby ses mohl vymlouvat, ze ti jinak ukazuje tachometr a ze 50 neni 50, ale 55? Pokud o tom vis, tak je tvym ukolem udrzet rychlost na 50tce a mit rucicku ne na 50tce, ale pod ni... Nevim, jestli tomu rozumis, ale me je to naprosto jasne.

Ja tady nechci rozebirat proc dostal tolik za prekroceni o 8km/h, ja bych jen rad uvedl, ze jako odstrasujici a exemplarni priklad, jak dostat body, je to naprosto vymluvne, jasne a neoddiskutovatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wallbash::wallbash: zmrdi zasrany - ridic z povolani ....... 12 let bez nehody....... na 50ce jel 57.......... tak to sem se nasral a sem jenom u monitoru :angry: ty voe to je masakr - ten policajt si nedohlidne ani na boty a ted jim narostli kozy..... :ble:ble:ble:ble:ble:ble:ble:ble:ble

fuj to je sprosty vod nich - jdu pryc se uklidnit :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to bordel na koleckach, kdo jezdi opravdu hodne cca. + 60 tis za rok jako ja bud bude v aute i chrapat aby dojel za 8 hod. sichtu domu nebo proste bude korumpovat, a uz sem nekde slysel hlasku ze za 2 body a litr se zapnutym diktafonem a za 5ti kilo kdyz se mi nahodou vybijou baterky v diktafonu....

Svatecni ridici, kteri auto maji jako konicka a jezdici vystavku na ctyrech kolech mozna budou moralizovat, ale vzdycky je i druha strana mince....a cesky narod neni z tech ktery by tahl za jeden provaz... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak ted bude kazdej podelanej, a bude furt cumet na tachometr a nebude davat bacha na cestu. Jako zrusily body za prakovani meli by zrusit body za prekroceni rychlosti o 10km/h. Maj davat 1000kč s tim souhlasim, ale když tě nejakej polda zastavi za 51km/h. No tak to chci videt, vyjádření od škodovky že maj 100procentne presný tachometry.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K zbliti, tohle nepochopim, proste jsou to podle me idioti a nema to zastani - dat za 58 pokutu 2000 - at jdou doprdele... Akorat budou za nejvetsi masery, nereknu, kdyt to tam nekdo povali 80+ (coz bych na ty nepomucky mohl bejt ja :D), ale tohle, to je fakt buzerace...

Neni se cemu divit, kdyz to byly mestaci, ktery pomalu ani nemaji stredni skolu a ted jim kretenum daji tyhle pravomoce... Nablejt jim do cepic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakou má kdo zkušenost, ale s 15´koly mi tachoš ukazoval o dost víc než byla realita - 50km/h reálných jsem jel při tachometrových 55-56km/h. 165/70 R14 mají ovšem mrchy větší průměr a teď jsem několikrát projel kolem těch měřících tabulí a 50km/h reálných je už při 50,5-51km/h tachometrových, víc ani ránu, takže bacha na to.

Jinak povolená odchylka tachometru dle ČSN je údajně -10%/+5%, takže 52,5 km/h je hranice, která by měla jít ukecat. Aspoň takto nám to tvrdili na školení řidičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že tachometr proměřuje dolů je celkem známá věc a i tady na fóru, je to hodně rozebírané téma  ;)

Tj ale do ty 50tky by to melo bejt celkem presny.

Neni.

Podle mereni jedno nejmenovaneho casopisu (SM) vetsina aut pri 50 tacho jede realnych 44-46km/h.

Tak tak....

Při tachometrových 50km/hod. mi v 99% případů takové ty digitální měřáky, jak má dneska pomalu každá druhá obec, ukazovaly +-46km/hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 17" kolech jsem jel s tempomatem 90 km/h . a naměřeno 96 km /h .5ekl jsem jim ,že pokutu zaplatim a jestli by mi dali tu fotku to kvůli reklamaci u Škodovky .V klidu mi řekl ,ať si to dám přeměřit , a ať jedu ,že to nebude řešit .Zřejmě slušnej polda

No vidis - mel si kliku -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rano zkousel do prace jet predpisove, a ztrata 10-15min. a jizda vopruz zadna zabava <_< , ted kdyz jsem jel po dalnici na Turnov chvily sem to drzel na 130, ale nedalo se to ..pak jsem jel v poho 190tachometrovych, skoro prazdna danice, seru na to... kde si ma clovek zajezdit :sleep: pak uz pres vesnice 60 tam to ma smysl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...