Přejít na obsah

Bodový systém


O.v.i.

Doporučené příspěvky

no já už pozoruju 2 dny, jak někteří už teď jezdí. Už tak asi jezděj, aby si zvykli. A pro jistotu s rezervou! A už z toho teču. Najdou se trotli, co jedou v obci 30 a pak udělaj 0,5km kolonu. Na 90tce pro jistotu raději 70. A jede po prostředku a nedá se předjet. Kur*a, budu vraždit.

Dneska jsem na výjezdu z Jičína směrem na kruháč v Úlibicích skoro vylezl z auta a vyndal si jednoho trotla co nezná zip. Měl štěstí, že po 30 vteřinách troubení to vzdal. Najetej přes oba pruhy aby brzdil ten levej. A snahy o předjetí nebo podjetí znemožňoval kličkováním. Pako! Nakonec asi pochopil, že když ta kolona skoro stojí, že by taky mohl dostat přes rypák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doufám že to sklidni ty magory s čerstvými papíry.Ale nejvíc to pocítime my co jezdíme denně několik desítek kiláků do práce. Pak stačí natrefit na vola v naleštěném třicet let starém žigulu s origo pneu z výroby a je průser. Takový borec neví o nějakém střídavém řazení do pruhů prostě zastaví a čeká až bude mít volno a můžeš blikat, troubit a nic. Jezdit podle předpisů se celkem dá, jenom ta padesátka je někde fakt zbytečná! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na aute nemam nic co by je mohlo drazdit, v obci tech padesat jezdim, na dalnici jedu obcas rychleji, tak tam doufam, ze to bude v poho a tach 90 taky nejni zaden problem......

tak si myslim, ze se nejni ceho bat.... :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na autě mám všechno špatně, rád jezdím svižnější jízdou, protože jezdím po státní, už asi dva roky, kde to znám nazpamět, podle předpisů se mi cesta natáhne o půl hodiny, protože nebudu moct předjet ani jeden kamion, kterých tam jezdí stovky...

Taky nesouhlasím se závodníkama a i já se pokusím hodně krotit, ale znám tisíce míst ve městě (nemyslím centrum) kde je 50 prostě hovadina. Stejnět tak jako špatně namalované pruhy na silnicích, kde prostě udělají omezení plnou čarou kde je rovinka a předjíždět můžu tam, kde bych se nikdy neodvážil předjíždět ani s akcelerací ferrari....

Každopádně jsem jedním ze žhavých kandidátů na výhru v soutěži, kdo nejdřív nasbírá 12 bodů :) takže bych se rád do této soutěže přihlásil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...