Přejít na obsah

Xenonové světlomety


Pavlik

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem se dá zjistit, že jsou Xenonové světlomety dobře seřízené? Poslední dobou jsem si všiml, že pravé světlo svítí výš než levé, je to hodně vidět pokud stojím proti zdi, nebo blízko za jiným autem. Přijde mi, že stoupá směrem ke krajnici. Xenony mám po výmeně (loupání krytu), na dřívějších jsem to také pozoroval ale přišlo mi to míň, navštívil jsem servis a vyjádření bylo, že je vše OK. :( Ještě dodám, že při nastartování se světla seřídí, vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, tak to vidím, že si v pondělí zajedu na servis ať to seřídí. Je to pro zlost, radoval jsem se, že tam nějaký ten pátek nemusím a teď zase tohle. Přijde mi totiž, že když jedu za nějakým autem, tak mu tím pravým světlem svítím až dovnitř. :( Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu, byl jsem ten prvni, kdo zde referoval o tom "loupani" reflektoru (i s fotkami).

Nedavno jsem konecne k vymene pristoupil, a pote co jsem s tim jel poprve v noci, tak jsem s hruzou zjistil, ze skoro nikam nevidim.

Tlumene-xenony me sviti tak cca do 10-12 metru, pak ostra cara (charakter. pro xenony), a TMA. Takze pokud bych neprepnul na dalku nikam bych nevidel. Drive jsem temer dalku nemusel ani poustet, jak me xenony dobre svitili jako tlumena svetla daleko.

A pritom jsem se ve Skoda servisu nekolikrat ujistoval, zda-li je po vymene dobre seridili, nu asi se na to vys... Zitra jim trochu zvednu mandle !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si menil halogena svetla ze serie za xenony svetla, jednalo se o uplne nove nepouzite kusy.

Po jejich montazi na vuz jsem jel na STKacko a nechal je tam, za pade do kapsy manikovi, seridit a od te doby si nemuzu stezovat. Po namontovani na auto totiz svitili kousicek pred chladic auta ... :(

Obecne asi bude fakt ze po jakekoli vymene svetel ci zarovek, vybojek, nechat svetla znova seridit. Nejlepsi praktickou zkusenost mam opravdu s STKackem, udela to opravdu velmi presne, jsi u auta, nestoji te to skoro nic. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omicron: Tak to já mám úplně jinou zkušenost, myslím s tou výměnou. Hned první večer jsem koukal, že svítí mnohem víc než původní xenony. Ale teď bohužel ten pravej svítí nahoru. Zitra na ně vlítnu ať to seříděj, hlavně že mě stokrát ujišťovali, že je vše seřízené. Hned po výměně jsem se tomu moc nevěnoval, až teď kdy mne na to někdo upozornil. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...