Přejít na obsah

Jaký mot.olej do 1.8 20V 92kw


montek

Doporučené příspěvky

4 litry je málo!! Já jsem si kupoval pětilitrový balení třídy 05W-40. Nalil jsem do motoru 4,5 l oleje, tak aby byl na měrce až po horní rysku.

cože? 4,5 l?????. V A4 mám ten samej motor, a ten má náplň 3,5 l až po horní rysku. :o

A ten olej je tuším nějakej Dura blend nebo tak nějak. Myslím, že 5 W 40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U staršího auta (renault) byl rozdíl mezi horní a dolní ryskou právě jeden litr. Takže závisí zda si olej vyměňuje kolega od Audi sám či v servisu. Já vyměňuji sám takže z první ruky. Rozdíl mezi stejnými motory 1.8 (AGN) být v množství oleje podle mého nemůže. TomasB zkontroluj si raději množství oleje v motoru ať nejsi brzy nasuchu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám motor ADR a po nalití 3,5l je na horní rysce. Nemá třeba Audi jinou vanu? Já právě než jsem kupoval olej, tak jsem se ptal kluků z Audi Clubu kolik tam je oleje a řekli, že 3,5 l. Tak jsem dal 3,5 l a je to opravdu na horní rysce. Tak bych to viděl, že tam je možná jiná vana. :huh:

Ještě jsem měl právě problém, že ten co mi olej měnil tam nalil, i když jsem mu říkal 3,5 l, tak dal 4 l. No a problém byl na světě, přelito a začal mi chcát olej přes chladič oleje. V pátek jdu měnit těsnění pod olejovým chladičem, které evidentně prdlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...