Přejít na obsah

FRS-park.asistent


bobo

Doporučené příspěvky

Potreboval bych videt, jak vypadaji nalepene cidla z vnitrni a vnejsi strany na RS narazniku. Nemate nekdo detailni foto z montaze. Chci si to v budoucnu udelat na combi narazniku, s tim, ze bych sehnal zadni RS prekryt a vyvrtal tam diry.

Fabia RS parkovaciho asistenta muze mit jiz z vyroby, tak bych rad videl, jak je montaz resena.

pane Jeff, prosím zde :worthy:D

Diky moc. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
Cidla podle me nejsou od toho, aby na ne clovek spolehal a ridil se jen jima, ale je to dobrej pomocnik.

Pripady, kdy zahlasily treba psa (nebo i dite) za autem, kdyz v zrcatkach byl cistej vzduch, mluvi za vsechno.

sice starej prispevek, ale souhlasim, couval jsem i s kamionem a ridic muze bejt profik a stejne naboura...na fabce je mam, ty lidi na parkovistich u kauflandu co mi chodej z niceho nic vzadu kdyz couvam, jsou fakt na odstrel..., kouknu do zrcatka, nikdo tam neni, couvam a najednou PIP PIP PIP ...baba s kosikem jde kolem a tak hamtnu na brzdu ..stava se mi to casto , a kdyz couvam na centrimetry kuli blbymu mistu na parkovisti, tak taky super ..jezdim na 10cm nadoraz ......jinak na cidla 100% nespoliham, koukam na zrcatka a do toho jsem se naucil pouzivat zvukovy doprovod pro jistotu

a od ty doby, co mi tata couval v noci a srazil kovovou popelnici a rozbil naraznik a jeste zadni svetlo, tak od ty doby jsem to tam uz fakt nechal namontovat..

post-27138-1259344990_thumb.jpg

post-27138-1259345037_thumb.jpg

Editováno: , autor: Hans_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...