Přejít na obsah

Graf pred a po chipe


Marchello

Doporučené příspěvky

Zdravim. Dal som si nachipovat novokupenu octavku TDI 96kW na 116kW. Testy sa nerobili na brzde ale na 3 prevodovom stupni pocas jazdy. Zaradena 3 na 1000ot/min, pedal na podlahu a na 5000 ot/min. Nacitali sa povodne hodnoty, nahrala sa nova mapa a zas to iste po uprave. Chcem sa opytat, ci je chip OK. Nejako sa mi nezdaju povodne hodnoty co sa tyka max krutaku a otacok a tak isto po uprave.

Co som cital by mal byt seriovy max krutak okolo 2000 ot/min no ja som mal az pri 2770 pred upravou a po uprave az pri 3070ot/min. Diki za kazdu odpoved..

http://imghost.sk/image/360230-1905201104.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď to napadlo aj mňa, ale asi preto, že sa pri tom dosahuje vysoká rýchlosť. Firma ušetrí peniaze za valcovú brzdu, pretože cesta z NR pred NZ je pekná rovinka. Ten chlapík povedal, že presnejšie by to bolo na 4-ke ale to by bola rýchlosť pri 5.000ot/min cca 150-160km/h. čo je na bežnú komunikáciu už dosť.

Má niekto osobnú skúsenosť s firmou MaxTuning v NZ?

Na brzde sa to robí na akom prevodovom stupni (predpokladám, že na 1. ) ?

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co hovoris na tento moj graf? je to ok alebo je max vykon pri moc vysokych otackach? Ide mi len o to, ci som sa nenechal od*bat...Moze byt aj alternativa, ze chip je ok, ale nepresny graf, kedze to nerobil na brzde?

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi zdaleka to je na kokšu podle mě 116 kw je asi docela dost chipoval mi jeden člen od tad byl jsem zvědav kolik tam mám KW a 105 kw stálo mě to flašku wolkra :palec2: a jezdí to nehorázně " přes prahu se nečape ani audi r8 pak na delší trasi asi jo ale zustával vzadu :palec2: a to mě vyprovokoval on a pak nestačil ani řadit :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi zdaleka to je na kokšu podle mě 116 kw je asi docela dost chipoval mi jeden člen od tad byl jsem zvědav kolik tam mám KW a 105 kw stálo mě to flašku wolkra :palec2: a jezdí to nehorázně "

No čéče,jsi se mi ani nepochlubil,že jsi byl na brzdě. Graf nemáš? Jinak je to pořád nějaká střední verze, počkej až Ti tam někdy zkusmo šupnu tu silnější :smich::palec2:

Marchello: no v reakci na SZ mi přijde to měření neadekvátní a podezřelá už jen ta hodnota před - téměř to co uvádí výrobce,většinou se to dost liší. Ty hodnoty po chipu, no řekl bych, že to je spíš eko chip - lehčí úprava, u tohohle motoru není problém sahat kolem 400 Nm a 120Kw +- a to se nebavím o žádným Hard chipu. Tohle téma jsi založil proč? Předpokládám,že jsi čekal , že to bude mít silnější efekt,což podle mě moc asi nemá.

Jestli máš Vaga, udělej logy 3 a 11 kanálu v řj motoru. Na 3 nebo 4 rychlost od 1200 ot/min do 4 tis. To prozradí víc

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi zdaleka to je na kokšu podle mě 116 kw je asi docela dost chipoval mi jeden člen od tad byl jsem zvědav kolik tam mám KW a 105 kw stálo mě to flašku wolkra :palec2: a jezdí to nehorázně " přes prahu se nečape ani audi r8 pak na delší trasi asi jo ale zustával vzadu :palec2: a to mě vyprovokoval on a pak nestačil ani řadit :prc:

105kw po chipu u 96(ASZ)? To má dobře zajetý auto bez tech. problemů v serii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Juke.Box: Temu som zalozil nie preto aby to malo efekt u clenov fora, ale preto, ze som chcel vediet nieco viac o konkretne mojom cipe. Kazda firma to robi inak. Nechcel som nic extra, islo mi len o to, zvysit vykon za prijatelnych podmienok (nic nemenit zo seriovej vyroby- spojka, turbo, atd.).

Mam auto len 1 mesiac, takze sa tejto problematike venujem len kratko...Predtym som sa o toto vobec nezaujimal.

Dakujem ale za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...