Jump to content

Motor 1.9 TDI-PD

152 topics in this forum

1. Rozvody

• 11 replies
    • 1,281 views
    • 13 replies
    • 7,199 views
    • 21 replies
    • 3,302 views
    • 0 replies
    • 173 views
    • 3 replies
    • 339 views
    • 0 replies
    • 152 views
    • 10 replies
    • 15,934 views
    • 18 replies
    • 4,313 views
    • 0 replies
    • 424 views
    • 1 reply
    • 446 views
    • 4 replies
    • 301 views
    • 5 replies
    • 1,945 views
  2. Motor netáhne

• 6 replies
    • 1,807 views
    • 0 replies
    • 629 views
  3. Turbo - problémy

• 4 replies
    • 1,757 views
    • 5 replies
    • 1,422 views
    • 0 replies
    • 598 views
    • 0 replies
    • 779 views
    • 0 replies
    • 566 views
    • 5 replies
    • 791 views
    • 3 replies
    • 2,478 views
  4. EGR ventil 1 2

• 45 replies
    • 53,409 views
    • 0 replies
    • 996 views
    • 7 replies
    • 4,334 views
    • 1 reply
    • 1,065 views

• Aktuální příspěvky

• Jo jde o to že bych potřeboval aby to fungovalo jako autorovi tohoto tématu (který se toho pro změnu chtěl zbavit), kdy se s rozsvícením xenonů po nastartování rozsvítí vše včetně palubky. Zkusím asi přepojit kabely v ovladači světel. Nejspíš asi najít a přepojit piny, které ovladač pustí pod proud po otočení na parkovačky ....
    • Mám sice rapida, ale je včetně S/S a rekuperace, takže toto vlákno sleduju. Zatím je vše v origo stavu, auto mám 3 měsíce/ 8 tkm a je v něm patrně zánovní aku Varta 70 Ah AGM. S baterií zatím není žádný problém, co ji tu a tam změřím má kolem 12,6 V. Co jsem vypozoroval, tak vnější dobíjení nemá smysl, protože jak auto zjistí, že ji má nabitou nad danou minimální hranicí, tak ji okamžitě použije - vybije na tuto hranici. Pokud se tedy každý den dobíjí, tak při následující jízdě ji auto nedobíjí pokud se patřičně nevybije.    Jediný kdy má patrně smysl aku dobít je když vím, že auto delší čas nepojede, aby byla před odstávkou plně dobita.   Škoda, že se asi nedá zjistit co přesně se v autě děje při odpojeným konektoru. Kdosi tu proti tomu vehementně protestoval, že je to nesprávné řešení ale možná to bylo proto, že nabízel služby které s/s a rekuperaci sowtvarově vyřadí. 
    • cau pane no ja s tim osobni zkusenost nemam ale pokud se nepletu kazda z tehle veci ma vlastni pojistku to jest osvetleni spz, osvetleni panelu pristroju a inteireru a obrysova svetla. takze se to musi prepojit podle me ve spinaci svetel. mozna je tu nekdo zkusenejsi co rekne jak se to ma udelat ale podle schemat je to takhle potreba.
    • Tentokrát však nepřijdu, protože mám spoustu práce a nedostanu dovolenou. Je mi velmi líto, ale co dělat… Bavte se, určitě přijdu na jare :-)
  • Create New...