Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

V Citigu je 50kW verze na CNG. Benzínová je 44 nebo 55kW, já úmyslně píšu, že jsem jel s 50kW - bo to skutečně byl ten plynovej bázmek, předváděčka v nejmenovaným saloonu - přemejšlel jsem nad tím ho koupit manželce, jenže na to jak je to malá mrcha je to kurewsky předražený.... I tak ale ten 50kW motůrek s tím autíčkem cvičí jak s hadrem na holi. Na dálnici to samozřejmě vzhledem k zpřevodování nemá smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šel jsem náhodně, teď fakt nekecám, kolem autosalonu Škoda... tak jsem tam mrknul na novou F III... byl tam prodejce a že není problém si půjčit auto na zkušebku, tak říkám, že nejlepší by to bylo na víkend, tak mi řekl, že mám zavolat a domluvíme se, tak jsem zavolal včera a hned na tento víkend mi to nabídli... vyzvedávám v pátek odpo a vracím v pondělí ráno ... ;) 

 

počítám, že zaplatím benzín... :) podobným způsobem budu mít půjčenou i i20... chci napsat recenze... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je prodejce ochotny proc ne ;) ja uz to mel takhle s hodne autama ;) nekdy klidne i na tyden ;) kdyz byla akce od skodovky, neplatil sem nic ;) asi benzin/naftu ;) to bylo celkem fajn ;) oplatkou za to jim tam davam auto , kde mi udelaji nejlepsi cenu, protoze me uz i znaji a muzu jim tam verit, samozrejme si vzdycky co jde zkontroluju ;)

 

pristi tyden ci v pulce brezna jdu vyzkouset FIII combi 1.4 TDI ... jaka to je vykonova varianta ale jeste nevim ;)

nejakou recenzi a foto sem pak taky zase hodim ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...