Přejít na obsah

Zástěrky


PitBull

Doporučené příspěvky

nevím co to máš za zástěrky,ale já jsem na origo nic nevrtal,jen vyšruboval šrouby,nasadil zástěrky a zašruboval

No asi bude rozdíl v roku výroby: před a po faceliftu. Já mám 2002 a Esař má 2001 a taky vrtal dírku do plastu podběhu. Viz odkaz:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25entry342627

Nebo změnily provedení zástěrek...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co to máš za zástěrky,ale já jsem na origo nic nevrtal,jen vyšruboval šrouby,nasadil zástěrky a zašruboval

No asi bude rozdíl v roku výroby: před a po faceliftu. Já mám 2002 a Esař má 2001 a taky vrtal dírku do plastu podběhu. Viz odkaz:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25entry342627

Nebo změnily provedení zástěrek...

Asi zmenili, mam tam puvodni MR98 rovnou ze salonu, kdyz jsem je onehda sundaval a cistil, viditelne tam neni nic vrtanyho -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ja som ich dal dole lebo som dal listy do laku a tie zasterky boli jedine cierne na celom aute. daju sa aj tie nalakovat? Myslim z tej strany kde nieje koleso. zdaju sa mi byt dost ohybne a mam pocit ze by z nich lak opadal :disgust:

tak nalakovat se samozrejme daj...co vydrzi ten lak to uz je otazka??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu někdo asi říkal a já to jenom potvrdím: hlavně origo. Cenově je to zanedbatelný (pár okolo 300) a hlavně to pasuje na milimetr. Táta nedávno sehnal na svojí fabii uni a ty by se musely upravovat, viděl jsem to na vlastní oči, hrůza - neseděly kvůli přesazenýmu plastu podběhu přes práh - tak je vrátil a koupil origo a teď ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si zástěrky objednal na www.autodilykrc.cz a padly tam jak ulité. Zadní tam mají origo ty plastové zadní za 290,- Kč a přední mají od Slovenského výrobce, jsou za 170,- Kč a jsou gumové a né plastové, takže se dají lehce ohýbat a nehrozí jejich prasknutí. Padnou tam taky přesně a vypadají dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě,ten chromovaný pásek kolem zadních světel je origo,nebo něco jiného?

Chrom. pásek  kupovaný na metráš?

-_-

Vypadá to na Milotec

http://www.milotec.net/svetla-a-jejich-dop...oplnky|pageId:2

:o Kuuuurňa,tak tohle nechci,je to moc drahé.... :unsure:

Děkuji ti Mikle -_-

neboj milotec to není ,jsou to ty obyc chrom pasky na metráz ,nechal jsem to 5 min na topení a perfektne se to podá pri tvarování.Jen jsem asi za tyden musel jeden menit ,protoze nejakej ko... mi to strhl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý, že většině se zástěrky na O1 či O2 líbí....já jsem naopak rád, že na faceliftovanou O1 už nejsou zástěrky nutný, mě se na autech prostě nelíbí...

jinak svoji Octavii mám skoro 7let a že bych měl karoserii za předními koly zničenou nebo podběh, se nedá říci...

Editováno: , autor: JimTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý, že většině se zástěrky na O1 či O2 líbí....já jsem naopak rád, že na faceliftovanou O1 už nejsou zástěrky nutný, mě se na autech prostě nelíbí...

jinak svoji Octavii mám skoro 7let a že bych měl karoserii za předními koly zničenou nebo podběh, se nedá říci...

Nutné nejsou na žádné auto, ale jsou dost praktické.

A vzhledově si s tím nikdo ostudu neudělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale můj názor je ten, že bych nejradši rozbil hubu automobilkám, že je tam nedávají hned!!! Mám sice pojitěný čelní sklo, ale jedu si takhle za mnou nesnášenou Thálií a ten kokot tam zástěrky samo nemá, se někdy na toto hnusné a vzadu vysoké "auto" podívejte, jde z toho hrůza když jedete za ním, celý kola odkrytý. Kamínek do skla, rána, že jsem myslel, že to nerozchodí!!! Jeden čas to bývalo povinný a měli to tak nechat. I když si pro jistotu nechávám rozestup, kameny lítaj nejen do skla, ale samo na kapotu, bych vraždil za ty škrábance ... (jukněte se třeba někdy na svůj chladič, co musí vydržet ..). A nedejbože ho zastavit, že Vám rozbil čelní sklo a přijde o bonus na povinným ručení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden čas jsem zadní taky neměl, pak je dal a zašpinění zadního nárazníku tak o 70% lepší ... Jsem jedině pro zástěrky a myslim, že k oktě tak nějak patří, pokud se nechlubíte šířkou kola od 205 výš, což vypaá zezadu móóc pěkně ... (ale kdo to má živit, že? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...