Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

Zdravim

Mám problém s palubkou. Zničehonic mi začali padat ručičky (rychloměr, otáčkoměr, palivoměr i teploměr). Všechny najednou spadnou do polohy jako při vypnutém zapalování.

Netušíte čím to může být? Co mám zkontrolovat?

Diky moc.

TT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Co se tyce spadavani analog.funkci,tak pokud nekdo bude potrebovat opravit budiky na octavii,opravim se zarukou!!!,mam na to doma stolici muzu prezkouset a ukazat ze jsou opraveny.Vice informaci na emailu:mifi@tv-video-sat.cz 777932380

Editováno: , autor: mifii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce spadavani analog.funkci,tak pokud nekdo bude potrebovat opravit budiky na octavii,opravim se zarukou!!!,mam na to doma stolici muzu prezkouset a ukazat ze jsou opraveny.Vice informaci na emailu:mifii@tiscali.cz

Sorry, ale musím to napsat. Já mám také stolici a to celkem pravidelnou :smich:

Mně to fakt nedalo, nezlob se prosím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, potrebuju poradit: nekdy se mi stane,ze po nastartovani mi vyskoci rucicka tachometru tak do pulky (asi na 90-tku).Jako kdyby tam sel nejakej pulzni proud nebo co. Potom spadne a uz funguje normalne.Zajimalo by me co to muze byt a jestli to neni predzvest nejake zavady. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, potrebuju poradit: nekdy se mi stane,ze po nastartovani mi vyskoci rucicka tachometru tak do pulky (asi na 90-tku).Jako kdyby tam sel nejakej pulzni proud nebo co. Potom spadne a uz funguje normalne.Zajimalo by me co to muze byt a jestli to neni predzvest nejake zavady. Dik.

Ještě bys měl napsat jaké máš auto... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak vcera sem delal 2 budiky a dnes dalsi.Je to vyrobni vada a postupne by se to melo stat u kazde octavie nezavisle na benzinu nebo dieslu a mel jsem se stejnou zavadou i budiky fabie.Zdravim vsechny ty kterym sem uz budiky opravoval a preji at chodi dal bez poruchy :palec2:

Editováno: , autor: mifii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi dnes stalo že najednou mi všechny budíky spadli na nulu potom se ještě párkrát zpamatovali a teď již nic. Jinak zbytek přístrojovky je OK. Počítač i ujetý kilometry a všechny kontrolky chodí. :( . Tak přemýšlím jestli je to přístrojovka nebo někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám O1 1.9TDI 81kw, L&K rv.99. Když ji nastartuju (nebo zapnu zapalování), tak všechny ručičky (teplota, palivo, otáčkoměr a rychloměr) tak 10-20 sekund leží a pak se normálně zvednou. Když pak vypnu motor, tak ručička rychloměru normálně spadne na nulu, akorát se ještě chvíli třepe (vibruje). Neví někdo čím to může být? Je to na výměnu celé přístrojovky, nebo se to dá opravit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Už mě ser*š ,to máš z toho živnost?Tak doufám ,že platíš daně .Finančák nahlíží.To co zdupala výroba ,tak spotřebitel má stále platit?To není rozbité zrcátko!Nezlob se ,ale jak tvrdím tohle má být o pomoci ,ať se nemusí platit nekřestˇanský prachy v servisech.

Vyval svůj mozek na plac a mi ti postavíme pomník.Apropo maš stáhlou DP od Mefista?

Ten by byl v balíku!Kdyby...Čus bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...