Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

Zdravim. Takze som ich opat otvoril. Nasiel som nejake miesta , s ktorymi bolo urcite pohynane. Neviem sice , ci je to presne ono, ale za pokus to stoji. Mozno ze aj motyka niekedy vystreli. Pripajam dve fotky.

I. - nad asi kondenzatorom bol preletovany asi tranzistor.

II.- vrchny odpor bol tiez preletovany inou osobou nez ja.

III.- 9.-az 12.-pin boli preletovane

IV.- odpori vedla LED boli tiez znacne obletovane.

Vacsina odporov na doske bola preletovana inou osobou a urcite aj konektory /spoje/ na vsetkych motorcekoch.

Este raz neviem na sto pro ci je to ono. Ale kto vie? Potom dajte vediet.

post-3840-1176217989_thumb.jpg

post-3840-1176218005_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec z Brna!

Zajímavá diskuse,musím se připojit.Taky jsem tento problém řešil a vyřešil.Není to tak těžký,stačí se jenom zamyslet,

který místo je na desce nejvíc namáhané a je to. :)

A pokud vám odejde proc. do věčných lovišť,tak dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam ze se toto tema jeste stale resi.Jo to bychom nebyli cesi aby si kazdej umel opravit sve auto sam a zadarmo.Fandim vam kluci urcite to taky najdete jako ja.Zavada je logicky odduvodnena.Zatim se musim pochlubit 100% uspesnosti vsechny budiky co jsem delal vcetne nefunkcnosti ukazatele blinkru chodi.Zdravim vsechny s opravenymi budiky a preji spoustu km bez zavad. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce spadavani analog.funkci,tak pokud nekdo bude potrebovat opravit budiky na octavii,opravim se zarukou!!!,mam na to doma stolici muzu prezkouset a ukazat ze jsou opraveny.Vice informaci na emailu:mifii@tiscali.cz

Čau, nevím, jestli je to to, co myslíš, ale asi tak tři týdny mi blbne teplota na octávce 1,9tdi 66kw. Většinou se motor normálně zahřeje na 90 a pak najednou spadne na doraz na 50 a tam si klidně ručička spinká. Někdy zase po chvilce vyskočí nahoru a pak zase spadne, ale někdy se nezvedne. Když jedu třeba z Chomutova na Prahu, tak mi vyskočí na 90 a pak spadla na 50 a probrala se zase někde za baranďákem, po chvilce ale zase lehla. Myslíš, že to je nějakej špatnej spoj nebo čidlo nebo termostat? Poradíte někdo ? :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce spadavani analog.funkci,tak pokud nekdo bude potrebovat opravit budiky na octavii,opravim se zarukou!!!,mam na to doma stolici muzu prezkouset a ukazat ze jsou opraveny.Vice informaci na emailu:mifii@tiscali.cz

Čau, nevím, jestli je to to, co myslíš, ale asi tak tři týdny mi blbne teplota na octávce 1,9tdi 66kw. Většinou se motor normálně zahřeje na 90 a pak najednou spadne na doraz na 50 a tam si klidně ručička spinká. Někdy zase po chvilce vyskočí nahoru a pak zase spadne, ale někdy se nezvedne. Když jedu třeba z Chomutova na Prahu, tak mi vyskočí na 90 a pak spadla na 50 a probrala se zase někde za baranďákem, po chvilce ale zase lehla. Myslíš, že to je nějakej špatnej spoj nebo čidlo nebo termostat? Poradíte někdo ? :o)

Ak si niesi isty, daj to na VAGa uvidis ci je to cidlo, alebo termostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce spadavani analog.funkci,tak pokud nekdo bude potrebovat opravit budiky na octavii,opravim se zarukou!!!,mam na to doma stolici muzu prezkouset a ukazat ze jsou opraveny.Vice informaci na emailu:mifii@tiscali.cz

Čau, nevím, jestli je to to, co myslíš, ale asi tak tři týdny mi blbne teplota na octávce 1,9tdi 66kw. Většinou se motor normálně zahřeje na 90 a pak najednou spadne na doraz na 50 a tam si klidně ručička spinká. Někdy zase po chvilce vyskočí nahoru a pak zase spadne, ale někdy se nezvedne. Když jedu třeba z Chomutova na Prahu, tak mi vyskočí na 90 a pak spadla na 50 a probrala se zase někde za baranďákem, po chvilce ale zase lehla. Myslíš, že to je nějakej špatnej spoj nebo čidlo nebo termostat? Poradíte někdo ? :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce spadavani analog.funkci,tak pokud nekdo bude potrebovat opravit budiky na octavii,opravim se zarukou!!!,mam na to doma stolici muzu prezkouset a ukazat ze jsou opraveny.Vice informaci na emailu:mifii@tiscali.cz

Čau, nevím, jestli je to to, co myslíš, ale asi tak tři týdny mi blbne teplota na octávce 1,9tdi 66kw. Většinou se motor normálně zahřeje na 90 a pak najednou spadne na doraz na 50 a tam si klidně ručička spinká. Někdy zase po chvilce vyskočí nahoru a pak zase spadne, ale někdy se nezvedne. Když jedu třeba z Chomutova na Prahu, tak mi vyskočí na 90 a pak spadla na 50 a probrala se zase někde za baranďákem, po chvilce ale zase lehla. Myslíš, že to je nějakej špatnej spoj nebo čidlo nebo termostat? Poradíte někdo ? :o)

To vypadá na čidlo teploty.Zkus ho vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, nevím, jestli je to to, co myslíš, ale asi tak tři týdny mi blbne teplota na octávce 1,9tdi 66kw. Většinou se motor normálně zahřeje na 90 a pak najednou spadne na doraz na 50 a tam si klidně ručička spinká. Někdy zase po chvilce vyskočí nahoru a pak zase spadne, ale někdy se nezvedne. Když jedu třeba z Chomutova na Prahu, tak mi vyskočí na 90 a pak spadla na 50 a probrala se zase někde za baranďákem, po chvilce ale zase lehla. Myslíš, že to je nějakej špatnej spoj nebo čidlo nebo termostat? Poradíte někdo ? :o)

To vypadá na čidlo teploty.Zkus ho vyměnit.

no tak dík za radu všem, ale já si vyměním max. gumy olej a filtry :o) Spíš jestli mi poradíte kde se to dá v praze opravit a na kolik to bajvočko přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to MIFII: Prosim ta opravujes tie budiky na pockanie niekde v Prahe a okoli ? Padaju mi vsetky 4 a "odbornici" mi poradili vymenit celu palubnu dosku aj riadiacim procesorom. Ja si to radsej necham opravit "amaterovi", ktory narozdiel od "odbornikov" pouziva hlavu na rozmyslanie.

Rickie

------------------------------

81kW, Kombajn, Taliansko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to MIFII: Prosim ta opravujes tie budiky na pockanie niekde v Prahe a okoli ? Padaju mi vsetky 4 a "odbornici" mi poradili vymenit celu palubnu dosku aj riadiacim procesorom. Ja si to radsej necham opravit "amaterovi", ktory narozdiel od "odbornikov" pouziva hlavu na rozmyslanie.

Rickie

------------------------------

81kW, Kombajn, Taliansko :-)

Odkial si? SK or ....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to MIFII: Prosim ta opravujes tie budiky na pockanie niekde v Prahe a okoli ? Padaju mi vsetky 4 a "odbornici" mi poradili vymenit celu palubnu dosku aj riadiacim procesorom. Ja si to radsej necham opravit "amaterovi", ktory narozdiel od "odbornikov" pouziva hlavu na rozmyslanie.

Rickie

------------------------------

81kW, Kombajn, Taliansko :-)

Odkial si? SK or ....?

SK (ZM) ale uz niekolko rokov byvam v Prahe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam problem se svou octavii,nejde mi ani jeden ukazatel např.rychlosti,stav paliva,teplota motoru,otačky ale normalně nastartuji i ikony mi ukažou třeba nabijeni zaple svetla,prostě jen a jen ty budiky nejdou ani nejde přepinat mezi časem,spotřeba paliva,venkovní teplota,atd.Nevite co stim mam octavii r.v.97 1.6 55kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nove poznatky:Dnes jsem opravoval panel přístrojů na passatu B5 r.v.97 .Mel stejnou zavadu padajicich rucicek.Deska pristroju je uplne jina nez na octavii a odchazi tam neco jineho.Dnes dopoledne sem na tom delal a nasel!Tak kdyby nekdo potreboval umim opravit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi,

tak som bol v T-Servis v Prahe, ktory spominal Miko. Oprava budikov trvala aj s vymontovanim a namontovanim 20 minut. Cena 1800 CZK. Je to uz tyzden opravene a zatial to slape bez problemov. Specializuju sa na elektroniku a vykonavaju aj opravy, ktore nemaju na webe uvedene, najlepsie si k nim zavolat a spytat sa.

Rickie

toMIFII: Sorry, ale Praha je blizsie ako Domazlice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...