Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

Už mě ser*š ,to máš z toho živnost?Tak doufám ,že platíš daně .Finančák nahlíží.To co zdupala výroba ,tak spotřebitel má stále platit?To není rozbité zrcátko!Nezlob se ,ale jak tvrdím tohle má být o pomoci ,ať se nemusí platit nekřestˇanský prachy v servisech.

Vyval svůj mozek na plac a mi ti postavíme pomník.Apropo maš stáhlou DP od Mefista?

Ten by byl v balíku!Kdyby...Čus bus

ted jsem te nepochopil :kuk: .... kdyz se ti to za 1200 nelibi, tak co tady opruzujes a nejdes si koupit novy do Skodovky za 9000,- :fakac: ... vzdyt o pomoci to tady je, kazdy proste neni technicky zdatny si to udelat. Ja jsem privezl Mifimu radeji taky, nez se v tom pul dne hrabat (za pul dne vydelam vic, nez jsem dal Mifimu). Muzes si vyndat budiky a laborovat taky .... nikdo ti to nezakazuje ...

ufff ... to jsem si ulevil :palec2::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak schvalne kolik bere kdo zvas za hodinu prace.Uctuju si za opravu 1200Kč to jsou 4 hodiny me prace.Rozebrani budiku,oprava,vycisteni tist.spoje,opet montaz,zkalibrovani rucicek a prezkouseni na kontr.stolici.Kdyz se vyndavaji z vozu a nandavaji a delam i diagnostiku jsou to 300Kč na vic.Je to moc?Nepocitam mesice hledani a vyrabeni kontr.stolice a investice do diagnostiky(tu ma dnes z vas spousta lidi).Nechci na tom zbohatnout,penize si umim vydelat i jinak a prace mam vic nez dost.Kupujte si na vrakovisti starsi budiky,na kterych se zavada snad neprojevi,nebo nove od skoda servisu.Kazdy mate na vyber.Nikomu se nenutim,jen nabizim jednu z moznosti.Rad pomuzu.Zdravim vsechny fandy vozu skoda -_-

Editováno: , autor: mifii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě ser*š ,to máš z toho živnost?Tak doufám ,že platíš daně .Finančák nahlíží.To co zdupala výroba ,tak spotřebitel má stále platit?To není rozbité zrcátko!Nezlob se ,ale jak tvrdím tohle má být o pomoci ,ať se nemusí platit nekřestˇanský prachy v servisech.

Vyval svůj mozek na plac a mi ti postavíme pomník.Apropo maš stáhlou DP od Mefista?

Ten by byl v balíku!Kdyby...Čus bus

No ty seš ale kus debila! je vidět že asi tomuhle vůbec nerozumíš myslíš že ten klučina co to umí spravovat nad tím neseděl nejdříve x hodin než přišel vůbec jak na to? fakt tahni do hajzlu s takovými názory fuck

Editováno: , autor: Mara2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě ser*š ,to máš z toho živnost?Tak doufám ,že platíš daně .Finančák nahlíží.To co zdupala výroba ,tak spotřebitel má stále platit?To není rozbité zrcátko!Nezlob se ,ale jak tvrdím tohle má být o pomoci ,ať se nemusí platit nekřestˇanský prachy v servisech.

Vyval svůj mozek na plac a mi ti postavíme pomník.Apropo maš stáhlou DP od Mefista?

Ten by byl v balíku!Kdyby...Čus bus

:smich::smich::smich: ... koukam, ze tady o kretena nezavadis ... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě ser*š ,to máš z toho živnost?Tak doufám ,že platíš daně .Finančák nahlíží.To co zdupala výroba ,tak spotřebitel má stále platit?To není rozbité zrcátko!Nezlob se ,ale jak tvrdím tohle má být o pomoci ,ať se nemusí platit nekřestˇanský prachy v servisech.

Vyval svůj mozek na plac a mi ti postavíme pomník.Apropo maš stáhlou DP od Mefista?

Ten by byl v balíku!Kdyby...Čus bus

ty seš idiot. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nebyl jsem přítomen,proto se ozývam na krityku mé kreténské a debilní hlavy ,jak mi sdělují výše přítomni,teprve nyní.Omlouvám se Mifiimu za svou připomínku k jeho pomoci za úplatu.Byl jsem v ten den podveden a byl jsem nas...ný na celý svět.Chci jen říci jeho fandům co se o mě tak pěkně vyjádřili ,že kdyby stáli přede mnou osobně,

určitě by tato slova nepoužili.Jinak si myslím,že třista korun čistého na hodinu je docela slušné.Já to mám taky,dohromady s kolegou, akurát je to hrubého.A už toho nechme a věnujme se těm našim káram.Čus bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ MAM PROBLEM Z BUDIKAMA ANI JEDEN NEJEDE kilometrovnik hodiny vse oka a nazacatku rosviceni vsech kontrolek taky ok ale jak jedu do prutkeho kopce nebo drncak tak se pourcite dobe vsechny rucicky zacnou jet nevite co stym je ?? a jak to dat dokupi tet sem bezlovu mam tak tak na provoz auta tak se ptam muj email je BULDOK.88@seznam.cz :(:(

at zije skoda

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2mifi: a to sa stava len do urciteho r.v. alebo je to od toho nezavisle ? a odide to naraz, ci postupne?

nu mel jsem i rok 2002 nezavisle benzin ci nafta,delal sem tu samou zavadu i na fabii.zacnou postupne padat rucicky pak nejdou nektere kontrolky pak ani blinkrty a pak nesel ani imo v 1 pripade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ MAM PROBLEM Z BUDIKAMA ANI JEDEN NEJEDE kilometrovnik hodiny vse oka a nazacatku rosviceni vsech kontrolek taky ok ale jak jedu do prutkeho kopce nebo drncak tak se pourcite dobe vsechny rucicky zacnou jet nevite co stym je ?? a jak to dat dokupi tet sem bezlovu mam tak tak na provoz auta tak se ptam muj email je BULDOK.88@seznam.cz :(:(

at zije skoda

:skoda:

opravit to lze.moji cenu uz asi znas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj enu znam ale musim vidrzet az asi do jara nebo leta tet nemam ani kacku jeto semnou blby hledam si pracu firma kde sem delal tak je v konkurzu :(:(:(:(:(

:( PS: DOPREDU RIKAM VSEM REJPALKUM ZE SEM DIZLEKTIK A DIZGRAFIK TAK MNR OMLUVTE ZA ME CHCIBY !!!!!!!!!!!! :(

Tak preji at se ti tva financni stranka zlepsi.Bohuzel dnes jsou penize AŽ na tom prvnim miste.

Ted trosku z jineho soudku.Dostal jsem kontakt na jednu fabriku kde by teoreticky meli vyrabet mikrospinace do zamku.Jak uz asi vite je to dost bolestiva zalezitost koncernovych vozu.Budu vas prubezne informovat jak poridim.V autorizovanych servisech vam prodaji pouze cele zamky dveri a to se asi cenove nikomu nelibi.Pokud je sezenu udelam nejake obrazky aby ste vedeli jaky typ mikrospinace do jakeho vozu patri.Pokud bude zajem,tak muzu pak udelat balicek a zaslat vam nejake.Nic neslibuji ale vypada to nadejne.

At se vam kluci skodovaci dari.Spoustu najetych km bez zavad. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Som velmi rad, skus prosim Ta pozriet, ci mas povodne vsetky kondenzatory elektrolyticke, pripadne tranzistory okolo. MOzes mi PLS poslat foto, opravenych budikov (myslim dosku), idealne nejake lepsie rozlisenie, aby som sa mohol pridat do skumania. Budem sa snazit co najskor vymenit tie kondiky a potom sa ozvem.

Juro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...