Přejít na obsah

Antiradar


Host MichalF

Doporučené příspěvky

tak dneska mě Genevo zachránilo. Stáli u silnice s Passatem a o kus dál to sbírali. Věděl jsem o nich dobrých 500 m předem. 

Jinak aktualizace provedena. Skutečně primitivní. Já pořád bádal, jak tam zadat ten kód, protože to na webu píšou. Stáhnul se sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska mě Genevo zachránilo. Stáli u silnice s Passatem a o kus dál to sbírali. Věděl jsem o nich dobrých 500 m předem. 

Jinak aktualizace provedena. Skutečně primitivní. Já pořád bádal, jak tam zadat ten kód, protože to na webu píšou. Stáhnul se sám.

a jak řešíš laser? máš rušičku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ja potkavam v posledni dobe jen lidi s detektory, ktere mi delaji falesnaky. Mam takove jedno bile Mondeo, se kterym se nyni pravidelne potkavam na dalnici, taky ma Genevo a pak mi detektor neprestane houkat... :(

Ale je pravda, dvakrat uz me zachranil detektor pred pasikem a v praze je GPSka k nezaplaceni... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz se podaří vyrešit prodej jednoho vozu a dopojištění vybavení tak chci protector.

Nicméně ty dva body jsou trochu na dyl.

Jinak musím říct, že s G1S jsem spokojen. Motos me změna signálu FP neděla od doby co nemám T-Mobile a jsem u O2. Nejvíc FP mi vyvolává právě reakce na jiný detektor a to ještě jen na dálnici když před jedu člověka co má něco na okně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...