Přejít na obsah

Antiradar


Host MichalF

Doporučené příspěvky

tak poskytovatel je docela dlouhodobe stejny - aspon pro cesky trh ;)

 

a 1500 kdy si vezmes, ze rocni stoji 700 u ceske distribuce takto neni tak tvelky rozdil.

 

a kdyz se podivas na ofiko web http://www.genevo.de/cs/downloads/g1-poi-datenbank-eu tak mas ceny 

  •  Jednorázově - 14.90 EUR
  •  1 rok - 29.90 EUR
  •  3 roky - 49.90 EUR
  •  Doživotně - 59.90 EUR

 

15€ za jednorazovku mas 500 - 4x za rok si v tom za dvojku - to je uplne mimo

a rocni stoji cca 800 tedy taky drazsi jak u nas.

 

celkove z toho vyplyva, ze je lepsi si to koupit na vice let, protoze po dvou letech se to vrati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, hodně dlouho jsem zde nebyl a teď jsem tu narazil na tohle téma....něco málo o tom vím tak snad poradím.

Co se aktualizací BD týče tak se nemusíte bát že by ta firma brzy skončila...ofiko zastoupení AR.net je na trhu dost dlouho a zastupuje prakticky všechny velké hráče ve svěgě AR techniky.

K tomu že G1S někomu nehlásí některé úsekovky které zná je jednoduché vysvětlení-nehlásí je proto, protože to není potřeba-nejsou vytěžované. Jsou např jen na sledování provozu, počítání dojezdů atd.

DB pro produkty Genevo je na velmi vysoké úrovni...

Jinak rozdíl mezi G1 a G1S je v lepší citlivosti na radary a menším počtu FP...oproti G1 je tam "vyoptimalizovaná" horna...

Osobně můžu doporučit i Genevo HD+ které má detekce na opravdu špičkové úrovni. Případně můžu poskytnout i nějaká videa s detekcí...

Hodně info o AR technice je na www.antiradary-forum.net

G1S a Bel RX65i jsou výborné přenosky kde u Geneva je velká výhoda GPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace vychází cca co 3 měsíce...

G1S je myslím rozumná volba...navíc to je stále ve vývoji takže nové FW jsou ve vývoji a bude to lepší a lepší ;-)

Pokud by byl jakýkoliv problém tak podat info výhradnímu zastoupení pro CZ...ochota řešit problém je velká a díky jednoduché aktualizaci FW přes PC je ladění jednoduché, produkty Genevo jsou prakticky jejich výtvor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

aha, jsem vůl. Díky, zkusím. 

 

Jinak je opravdu super, jak je G1 S malinký, schová se vedle zrcátka za ten černý rastr ve skle a tváří se jak on board camera. Využil jsem toho, že mi prasklo čelní sklo a v autorizáku mi pak pěkně v pohodě natáhli kabel až do pojistkový skříně a nemuseli při tom nic moc rozdělávat. Tak teď to tam mám jak z výroby. 

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně si na první pohled i ten cajt myslí, že to je kamerka. Ale oni zase nejsou blbí, takže můžeš narazit na sběhlýho detektiva, kterýmu stačí jeden pohled. Chtělo by to nějakej krycí obal, to by byla paráda. Ale tak zatím se to smí, no a v zahra to ani nezkouším.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...