Přejít na obsah

Antiradar


Host MichalF

Doporučené příspěvky

dneska jsem to Genevo one S prvně ukázal manželce, čekajíc fůru blbých keců a ona jen řekla, že to je dobře. Tím mi ovšem naprosto vyvedla z konceptu a trochu i zkazila náladu. Těšil jsem se, jak se k vůli tomu hezky pohádáme (kecám). A z toho plyne, že ženská je prazvláštní nevypočitatelnej tvor. Jo, ani se nezeptala, co to stálo. Což je asi dobře.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se hlavně neptej, co stál její nový kostýmek, když jsi si koupil AR. [emoji23]

Tak jsem měl první detekci.. při výjezdu ze Strahovského tunelu. Stáli v protisměru s pirátem. Vyjel jsem a hned plný alarm. Jsem se tak lek, že jsrm ještě přidal. [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem to Genevo one S prvně ukázal manželce, čekajíc fůru blbých keců a ona jen řekla, že to je dobře. Tím mi ovšem naprosto vyvedla z konceptu a trochu i zkazila náladu. Těšil jsem se, jak se k vůli tomu hezky pohádáme (kecám). A z toho plyne, že ženská je prazvláštní nevypočitatelnej tvor. Jo, ani se nezeptala, co to stálo. Což je asi dobře.  :D

 

Jak jsi jinak spokojeny? Osobne me zklamalo, ze jsem po zakoupeni zjistil (treba v Praze), byt rikali, ze mam nejaktualnejsi DB, ze spoustu usekovych mereni to neznalo. Znam Prahu jak vlastni boty, takze to extra nepotrebuju, jen me to zklamalo. Kdy jsi naposledy aktualizoval?

BTW musim rict, ze jsem se jeste pro vetsi jistotu bez spolehani se na techniku pripojistil (www.resenipokut.cz) a jsem tak vice nez dobre krytej, vcetne zad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna jsem aktulizoval. stahl jsem "genevo update". na strankach zaplatil jednorazovku skrze PayPal. emailem me prisel kod. otevren jsem aktualizator, pripojil skrze USB, nacetlo se to. zadal jsem kod z emailu, dal download. cele to bez problemu probehlo. ted jen az pujdu do auta, tak se Genevo po zapojeni a zapnuti samo aktualizuje a vse je v poradku. mam GENOVO ONE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...