Přejít na obsah

Antiradar


Host MichalF

Doporučené příspěvky

nevím co tady chcete řešit nějakým detektorem jednou tě změří tak tě má jak bylo již výše napsáno, proti laseru nemáš šanci ani v noci, jedině při husté mlze - dohlednost do 50m to asi nebudou měřit, protože v mlze se paprsek rozptýlí o jednotlivé kapičky vody atd. a kdo rozumí fyzice respektive optoelektronice tak je mu to jasné, nové radary měří v pásmu Giga Hz takže se i špatně ruší, musel bys vědět jejich frekvenci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak nevim kdo cetl stredecni mladou frontu ale jsou tam hodne zajimave veci a hlavne upozorneni proc zbytecne neplatit pokuty...a k tomuto tematu je tam jedna hodne zajimava vec a to ze antiradary a to i takove ktere znemoznuji mereni radarem jsou zakazane pouze na statni radary a nevztahuje se na radary obecni (mestske policie) coz si myslim je velmi dobra zprava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim kdo cetl stredecni mladou frontu ale jsou tam hodne zajimave veci a hlavne upozorneni proc zbytecne neplatit pokuty...a k tomuto tematu je tam jedna hodne zajimava vec a to ze antiradary a to i takove ktere znemoznuji mereni radarem jsou zakazane pouze na statni radary a nevztahuje se na radary obecni (mestske policie) coz si myslim je velmi dobra zprava

jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...Laser je jasný a klasicky pracují 10-35GHz :D a pouzivaji se s nízkým výkonem pravě proto antiradar zareaguje dost pozdě když jedeš rychle.....a vlastne tě to jen upozorní ale bohužel už si v useku měření.......... :D

a k povolení .....

jak zákon řiká a jinak to zatim bohužel neni můžeš přijímat jaký koliv signál takže neni problem....policie si to bohužel dělá po svém ale v tom mají smůlu!!!!!!!

rušit ho ovšem nesmíš..!!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...Laser je jasný a klasicky pracují 10-35GHz :D a pouzivaji se s nízkým výkonem pravě proto antiradar zareaguje dost pozdě když jedeš rychle.....a vlastne tě to jen upozorní ale bohužel už si v useku měření.......... :D

a k povolení .....

jak zákon řiká a jinak to zatim bohužel neni můžeš přijímat jaký koliv signál takže neni problem....policie si to bohužel dělá po svém ale v tom mají smůlu!!!!!!!

rušit ho ovšem nesmíš..!!!! :D

tady je prave dulezity ze ten obecni muzes rusit v tom je velka vyhoda...a hlavne vsude nemaj novy laserovy radary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem měl nějakou Cobru namontovanou v Mišákovi 3000. Už tam ale byla od předchozího majitele a nikdy jsem se s ní moc neskamarádil. Byly tam nějaký diody, které se rozvěcovaly podle vzdálenosti radaru, ale bylo mooc falešnej poplachů. No a pak při tom opravdovém jsem stejně nestihl dobrzdit. :o A výsledek 198 km/h. Tenkrát to bylo bez bodů a jen za 200 :p:p Můj názor? Je to naprd a jsou to vyhozené prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, kdo nečetl úterní MF Dnes tak mu doporučuju www.autoweb.cz tam je právní poradna JUDr. Tomáše Berana a tam najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

btw: přenosné radary alá puška (takový jako mají poldové v USA )nejsou laserové ale mikrovlnné. Laserové potřebují pro měření pevnou základnu (stativ, auto apod.) Navíc antiradar vám proti laserovým radarům moc nepomůže, některý jsou schopný to zachytit,ale to už bývá pozdě. U mikrovln je úspěšnost antiradarů výrazně lepší, ale zase záleží odkud vás měří. když zepředu, je to ok a stíháte to ubrzdit nebo aspoň zmírnit. Když se ale postaví za buk a změří vás zezadu, tak je vám antiradar na nic, teda skoro na nic...

Jezděte slušně a je to. I když uznávám, že je to někdy hodně těžký :)

Co nejmíň bodů a pokut vám všem.

J.A. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je prave dulezity ze ten obecni muzes rusit v tom je velka vyhoda...a hlavne vsude nemaj novy laserovy radary

Pozor!!!

rusit mozna muzes (i kdyz tomu neverim), ale jenom za predpokladu ze vlastnis licenci na vysilani v danem pasmu a mas homologovany vysilac. Jinak nesmis nic.

No a o tom to právě je. Kdyby aktivní antiradary nezakázali, každý chytrolín by si je pořídil a stačilo by měřit kdo vysílá a právě na neoprávněném používání vyhrazených kmitočtů a ještě bez příslušných povolení by se stát zahojil mnohem víc, neboť pokuty jsou v tomto případě v řádu statisíců Kč.

A jenom OT, ale pro zajímavost - kdyby vám náhodou nešel mobilní internet:

http://www.ctu.cz/main.php?pageid=2&page_c...a9abf0dda163432

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Beltronics asi tři měsíce, fugnuje velice spolehlivě - falešný poplachy občas - jen když mi někdo volá a telefon je nalogovanej na BTS na 900MHz, funguje na mikrovlny bezvadně - proti směru cca 400m, po směru tak 200, ubrzdit jsem stihl vždycky, je ale pravdou, že nejezdím po měste 150 a mimo něj 250, ale tak 70 a 120.

Ten laser to zdetekuje, ale ve chvíli, kdy to nahlásí jsi vlastně už změřenej, právě proto, že to funguje pulsně, pískne to jednou, za milisekundu po druhý a měří to rozdíl v čase příjmu dvou pulsů, podle toho to vypočítá rychlost. I tohle se dá řešit tou rušičkou spojenou s antiradarem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Beltronics asi tři měsíce, fugnuje velice spolehlivě - falešný poplachy občas - jen když mi někdo volá a telefon je nalogovanej na BTS na 900MHz, funguje na mikrovlny bezvadně - proti směru cca 400m, po směru tak 200, ubrzdit jsem stihl vždycky, je ale pravdou, že nejezdím po měste 150 a mimo něj 250, ale tak 70 a 120.

Ten laser to zdetekuje, ale ve chvíli, kdy to nahlásí jsi vlastně už změřenej, právě proto, že to funguje pulsně, pískne to jednou, za milisekundu po druhý a měří to rozdíl v čase příjmu dvou pulsů, podle toho to vypočítá rychlost. I tohle se dá řešit tou rušičkou spojenou s antiradarem...

Jakej model Belu mas ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Beltronics asi tři měsíce, fugnuje velice spolehlivě - falešný poplachy občas - jen když mi někdo volá a telefon je nalogovanej na BTS na 900MHz, funguje na mikrovlny bezvadně - proti směru cca 400m, po směru tak 200, ubrzdit jsem stihl vždycky, je ale pravdou, že nejezdím po měste 150 a mimo něj 250, ale tak 70 a 120.

Ten laser to zdetekuje, ale ve chvíli, kdy to nahlásí jsi vlastně už změřenej, právě proto, že to funguje pulsně, pískne to jednou, za milisekundu po druhý a měří to rozdíl v čase příjmu dvou pulsů, podle toho to vypočítá rychlost. I tohle se dá řešit tou rušičkou spojenou s antiradarem...

Jakej model Belu mas ?

Mam Bel 965. Fakt 100% spokojenost

A co se tyka ruseni laseru a jeho funkce bylo to popsano uz 150x, ale dobra, opet to sem zkopiruju: NICMENE UPOZORNUJI ze takoveto zarizeni je NELEGALNI a v pripade odhaleni hrozi pokuta az 100.000 Kc...

Pokud je Váš automobil vybaven zařízením, kterému se říká laserový jammer nebo scrambler – v překladu aktivní rušička laserových měřičů rychlosti, máte po problému. Zařízení jsou v zahraničí běžně na trhu a stojí kolem 350 amerických dolarů. Malá černá krabička se umisťuje se pod SPZ a obsahuje kompletní laserový detektor doplněný stejnými vysílacími laserovými diodami, jaké byste našli v měřiči rychlosti. Řídící elektronická centrála se umisťuje do kabiny řidiče.Po dopadu laserového paprsku začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Ten je zmaten a neví, který impuls je „jeho“ a který pochází od rušičky. Výsledkem vysílání falešných pulzů je, že laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a zařízení buď hlásí operátorovi chybu anebo vůbec nic...

Ke koupi je to treba tady:

Antiradary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když paprsek laseru dopadne mimo SPZ? A nebo jinak, když dopadne NA SPZ, tak ten detektor pod ní to pozná? Ty brďo - to je nějaká TAMARA za 350 americkejch fofníků, ne? :smich::smich::smich:

Takze uz jen z principu, ten paprsek se musi odrazit a musi se odrazit priblizne ROVNE zpatky, takze se miri na SPZ - je rovna a relativne z ni odrazi paprsek nejlepe - kdyby se odrazil od kapoty nekam na mesic tak to asi ta pistole zpatky nevezme. To k bodu 1 tvemu dotazu

A k podotazce - skutecne si myslis, ze ten laserovy paprsek jde jen na jedno misto? Auto jede, silnice neni rovna, auto se hejbe a policajt taky nema ruku tak pevnou... A nepredstavuj si ten laserovy paprsek treba jako je u CD mechaniky :D

Takze odpoved je na snade:

Kdyz paprsek dopadne mimo SPZ, nic se zpatky do pistole NEODRAZI a tudiz policista muze merit znovu. Kdyz do dopadne na SPZ, tak to zarizeni posle zpatky pulzy a ono neni schopne zjistit rozdil mezi dvema pulzy ktere vyslalo, tudiz to ukaze kravinu, resp. neukaze to nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas se pri mereni radarama Ramer pouzivaji 2 frekvence v tzv. Ka "narrow" pasmu. Vetsina antiradaru ma Ka pasmo, ale "wide" takze scanuji hooodne frekvenci, dlouho to trva, sposta falesnejch poplachu.

proto se upravuji jen na ty 2 frekvence, coz si kazdej prodejce, kterej je prodava za 15 litru bude strezit jako zlato.

Bel 965 stoji v USA 200USD, u nas jiz zminenych 15...

K tem laserovejm puskam, myslim, ze na tebe nameri paprsek a meri delsi dobu, jinak nema sanci na jeden impuls tam a zpet cokoliv zmerit, takze bych rek, ze by mohlo byt dost casu na to zbrzdit.

A laserovy merice se pouzivaji na zminenym Zlichove=laserovy prujezdovy stopky, tam ti to proste zapipa, takze vis, ze si byl "sejmut" a podle toho prizpusobis jizdu do dalsiho merenyho bodu.

Pruser bude, az propoji jednotlivy tyhle zavory treba na vyjezdech z mesta, to jsem slysel, ale muze to byt taky JPP, to by se asi zblaznili z toho mnozstvi dat.

Jinak nekde ve svete jsou tyhle zavory na vjezdu na dalnici(mytnice) a proto pred vyjezdem, pred mytnici jsou kavarnicky, kam si po rychlejsi jizde zajdes na kavu a pri vyjezdu uz nejses v prujezdovy casovy pasti... A pri platbe kartou se ti rovnou neoductuje pokuta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ... Killingmane ... asi bych s tebou dál polemizoval, bude to asi přece jenom trochu jinak, protože tebou popsaný princip by fungoval, kdyby se mířilo kolmo proti SPZ. Stačí však 10° a zpátky to jde 20°. Což na vzdálenosti 100 až 150m udělá dost velkou minelu. Bude to určitě trochu jinak. Třeba lasery na pojítkách po cca 1.5km nám dělají na dopadovém poli průměr něco okolo 10m a to je amatérská záležitost. Tak si spočítej úhel svazku.

P.S. Ještě mi prosím tě vysvětli, jak se ten paprsek dostane POD tu SPZku, a jak ten "rušič" pozná, do kterého směru má rušení posílat. Stačí princip, nemusíš detailně. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ... Killingmane ... asi bych s tebou dál polemizoval, bude to asi přece jenom trochu jinak, protože tebou popsaný princip by fungoval, kdyby se mířilo kolmo proti SPZ. Stačí však 10° a zpátky to jde 20°. Což na vzdálenosti 100 až 150m udělá dost velkou minelu. Bude to určitě trochu jinak. Třeba lasery na pojítkách po cca 1.5km nám dělají na dopadovém poli průměr něco okolo 10m a to je amatérská záležitost. Tak si spočítej úhel svazku.

P.S. Ještě mi prosím tě vysvětli, jak se ten paprsek dostane POD tu SPZku, a jak ten "rušič" pozná, do kterého směru má rušení posílat. Stačí princip, nemusíš detailně. Dík.

No prave proto co pises je nutny, aby se ten laser odrazil zpatky do toho mista (aspon priblizne, ta snimaci cast je vetsi nez vysilaci), tudiz se musi zamerit prave na aspon trocha rovny misto na aute co ma dobrou odrazivost - tudiz SPZ.

A co se tyka toho posilani paprsku zpatky, podle me to nevysila zpatky jen jeden laser, ale nekolikero mnoho moc pod ruznyma uhlama -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, chápu, ale s tím rovným místem to nebude tak horký. Už pracuji na sehnání přesného principu měření, protože mě to zajímá čistě fyzikálně.

Ale ještě jak se dostane ten paprsek pod SPZ? To jsi mi ještě nevysvětlil. Neříkej, že jí prosvítí. ;)

:D:D:D

Pod SPZ není myšleno tak, že prosvítí SPZ, ale že je pod ní - tzn. jak máš SPZ tak když se díváš na auto tak směřem dolů k silnici - tudíž pod ní je přidělaný to zařízení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych totiž FAKT CHTĚL VIDĚT JAK TO FUNGUJE. Hlavně jak tě ta debilita upozorní na laser a jak ty reaguješ a jak se to tomu polišovi všechno hodí do normálu, jak ti zasalutuje při průjezdu ... ... ...

Prostě na laser nemáš a pokud někdo píše že ano, tak to je to samý jako o 36% delší řasy. Celou dobu se o tom jenom plácá a konkrétní vysvětlení nikde. Pokud je to tobě jasný, tak to sem napiš. Ale asi taky ne. Co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych totiž FAKT CHTĚL VIDĚT JAK TO FUNGUJE. Hlavně jak tě ta debilita upozorní na laser a jak ty reaguješ a jak se to tomu polišovi všechno hodí do normálu, jak ti zasalutuje při průjezdu ... ... ...

Prostě na laser nemáš a pokud někdo píše že ano, tak to je to samý jako o 36% delší řasy. Celou dobu se o tom jenom plácá a konkrétní vysvětlení nikde. Pokud je to tobě jasný, tak to sem napiš. Ale asi taky ne. Co?

Boha jeho :D

Ta "debilita" tě na laser neupozorňuje, funguje ve spolupráci s Bel detektorem, tohle o čem se bavíme je jammer - ten posílá při zjištění paprsku nesmyslné paprsky zpátky tak, aby laseroý měřič "nevěděl" který ze signálů si má vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha at si nenabehnes pane od 1.7. si te budou panove vychutnavat kdyz budes mit antiradar

Vážení ale tato informace není přesná................dle nového silničního zákona se nesmí používat rušičky radaru na státní policii, vojenskou policii (a ještě někoho ted nevim), ale zapoměli u toho na Městskou policii, zde je rušička radaru povolena................další díra v silničním zákoně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm ... tak to jo.

Já kdybych byl ten policajt a všechna auta mi odrazila normálně a najednou tohle nesmysly, tak ho zrovna stopnu a prohlídnu :D Kouknu "pod SPZku a zkasíruju.

Není fakt jednodušší jezdit "v normě"?

Ale to nic - už chápu Bela, je to pro mě na starou Belu :t aspoň neumřu blbej.

Dík.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...