Přejít na obsah

Central na D.O.


Slon

Doporučené příspěvky

Nazdar kluci.

chtěl bych se zeptat. Mám centrál jenom na klíč + že když to podržím tak mi reagujou aj ty okna, to znáte a chtěl bych to na DO a aby mi fungovalo to s těma oknama. Někde se mi tu už o tom nějaka zmíňka mihla ale jak na potvoru to nemůžu zas najit. Proto bych se rád zeptal kolik a co všechno bych musel vyměnit nebo dokoupit? A kolik by mě to stálo?

Mám právě vyhlidnutý alarm

http://www.levnealarmy.cz//detail.php?id=25

ale ten umí ty okna jen dovřít. Což není uplně podle mých představ.

Máte někdo s touto předělavkom nějakou zkušenost?

p.s. Co to je ta komfortka??? Není někde nějaká litertůra kdebych si o tom moh přečíst? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

to vím že komfortní jednotka ale na co to je dobé a kde bych to měl hledat?

Kdybych si to dal udělat s tou komforkou, přinese mi to ještě nějaké plusy? Zatim preferuji trošku víc to s tím alarmem. Pač zatím vím žeby mi to jen otvíralo a zavíralo central + okna na DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám origo ovladač už pěkně ošahaný.

Dá se přehodit do nového kabátku ta původní elektronika ?

Ovladac jaky? Mas na mysli vystrelovaci klic a jeho dalku, nebo pridavnou krabicku? Prehodit by se dalo vse, ale zda se ti ten kabatek povede samotny sehnat, tot otazka... Jinak samotna dalka stoji neco pres 1200,- ve Skodovce, jinde jsem ji nesehnal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vystřelovací klíč s dálkou je odrbaný a chtělo by to nový.

Dá se jen vyměnit vnějšek a nebo se koupí celý klíč a nahraje se plovoucí kód ?

Nebo napis Djgets ovi a myslim ze by ti mohl pomoci, pak si nechas jen vybrousit novy vyklopny klic a prizpusobi se to pres vag, vyjde to levneji. Nebo jak rika Vasa, mas to bez problemu a budes mit 2 nove vystrelovaky a zbydou ti zamky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kluci.

chtěl bych se zeptat. Mám centrál jenom na klíč + že když to podržím tak mi reagujou aj ty okna, to znáte a chtěl bych to na DO a aby mi fungovalo to s těma oknama. Někde se mi tu už o tom nějaka zmíňka mihla ale jak na potvoru to nemůžu zas najit. Proto bych se rád zeptal kolik a co všechno bych musel vyměnit nebo dokoupit? A kolik by mě to stálo?

Mám právě vyhlidnutý alarm

http://www.levnealarmy.cz//detail.php?id=25

ale ten umí ty okna jen dovřít. Což není uplně podle mých představ.

Máte někdo s touto předělavkom nějakou zkušenost?

p.s. Co to je ta komfortka??? Není někde nějaká litertůra kdebych si o tom moh přečíst? :huh:

Ja mam TrackPro CS13

http://www.levnealarmy.cz//kategorie.php?id_kategorie=20

Montoval mi to kamos, je to celkom dobre a lacne a aj to dotahuje tie okna,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na jejich web, tam to píšou, možná to špatně chápu.

http://www.cimbu.cz/index_cz.php?page=3&chip=30

Citace:

Seřízením programu řídící jednotky jsme dosáhli zvýšení výkonu motoru z 81 kW na 97 kW při 3 990 ot . min-1, což je nárůst o 16 kW ( 21 PS ) a kroutícího momentu z 235 na 307 N.m při 2 370 ot . min-1 ( nárůst neuvěřitelných 72 N.m ), tedy přibližně parametrů sériového 2,5 l TDI. Spotřeba paliva se při shodném stylu jízdy s využitím lepších parametrů např. při předjíždění, prakticky nemění, při plném využití nového potenciálu se samozřejmě zvyšuje podle individuálního stylu jízdy. Seřízení provádíme výměnným způsobem ( namontujeme upravenou řídící jednotku, původní si ponecháme ) s tím, že na námi upravenou řídící jednotku držíme záruku 2 roky na hardware (vlastní ŘJ) a pět let na software. Vlastní výměna včetně diagnostiky, přizpůsobení imobilizéru a zkušební jízdy trvá cca 45 min. Seřízená řídící jednotka motoru komunikuje s originální diagnostikou V.A.G., ATAL apod. jako sériová, je tak zjistitelná pouze jízdní zkouškou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...