Přejít na obsah

Nefunkční elektronika ve dveřích


Metabolic

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit s mým velkým, nepochopitelným problémem. Z ničeho nic mi přestala fungovat elektronika ve dveřích za řidičem. Nefunguje el. stahování oken, repráček, kontrolka na tlačítku pro stahování okna a samozřejmě centrál u daných. Nejhorší na tom je, že zámek na dveřích se jakým si způsobem zablokoval a dveře prostě nejdou otevřít. Tapecírunk na dveřích jsem po dlouhém boji sundal a začal jsem se drbat se zámkem. Ale skončil jsem neúspěšně. Zobáček zámku je zasekly v objímce, která je jako kdyby na blatníku. Přístup tam není skoro žádný. Mám Octavii 1,6 , rok výroby je 1997. Doufám, že se najde nějáký v oboru znalý a pomůže mi s mým problémem. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně toho zámku ti neporadím, zadní dveře jsem rozebrané nikdy neměl.

Ale u dveří řidiče jsem řešil s elektrikou stejný problém, kdy buď něšlo absolutně nic a nebo šlo vše.

U mě to způsoboval poškozený kabel na kostru, který jsem vyměnil a od té doby mám po problémech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...