Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Je to tim jak rikate - vybava by sla zmenit - motorizace je zasadni zmena :( nechce nekdo koupit???

Octavia Ambiente 1.6 75 kW 5-stup. mech.

interiér Variety Grey, Šedá/Onyx-šedá/Onyx

barva: Černá Magic s perleťovým efektem (8 500 Kč)

extra výbava:

"MAXI DOT" (5 000 Kč)

Ambiente Plus (10 000 Kč)

Asistent rozjezdu do kopce s ESP včetně ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA a DSR (2 000 Kč)

Bez označení motorizace (0 Kč)

Další 4 reproduktory vzadu (2 900 Kč)

Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu (5 000 Kč)

MDI (Mobile Device Interface) (2 500 Kč)

Ochrana podvozku proti kamenům (650 Kč)

Prodloužená záruka na 4 roky, do 60 000 km (5 500 Kč)

Rezevní kolo ocelové (neplnohodnotné) (0 Kč)

Schránka na brýle (500 Kč)

Signalizace vzdálenosti při parkování vzadu (9 000 Kč)

Vkládané tkané koberce (1 300 Kč)

Zadní stěrač "AERO" (2 700 Kč)

Přední a zadní lapače nečistot

Ceníková cena: 495 450 Kč

Cena k jednání - 470 000,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos3: facelift ????

Ano,jasně že facelift...funglovka ze salonu.

Ted zrovna řikal brácha že jim tam nějaká firma po lidech co jim odešli vrátila 3ks OII-Combi facelift,1.9TDI-PD 77kw,Černá perleť,Elegance+stříbr.střeš.nosič,17"Pallasy apod....dvě z nich nemaj ještě ani 1.000km a ta třetí necel.2000km a budou prý kolem 450-470.000kč,tak o ní právě přemýšlí že by si jí vzal,protože to je prakticky nový auto.......Co se takhle řiká,tak že vyjetím auta ze salónu to auto okamžitě ztrácí min.50.000kč na ceně.

Hele a proč sis rovnou nevzal Eleganci???..koukal jsem že sis to Ambiente našvihal příplatkama který už vlastně v Eleganci jsou +ještě celkem dost navíc a už za min.cenu navíc....a když vemu slevu kterou prodejci v téhle době dávaj,což je určo 50.000kč,tak by tě Elegance vyšla pomalu na míň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos3: Jadro toho vseho je, ze se mi cca 10k navic za eleganci davat nechtelo. Souhlasim, ze pokud auto vyjede - ztraci 50 000 Kc. Jenze tady auto jeste ani nevyjelo :) Jsem ochoten jit s cenou i na 440 k

Marios: Ale jo tesim :) Akorat ten motor me fakt trapi ... kdyz to nestrelim, tak si ho necham a za par let si treba poridim nejaky lepsi TSI :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jak uz rekl Karlos, i v Nemecku a ostatne v jinych statech evropy, tahle situace hrozi, ovsem hlavne v bazarech co vlastni turci nebo arabi a jim podobna holota, ti se toho neboji nikde, ale nemci si to moc lajznout nechteji, takze bych se toho nebal (hodne showroomu, kde vam dokonce i jejich technik napichne auto na PC a podobne) navic po tom zakonodarci tvrde jdou. Jinak bych daval prednost dovozu ze zahranici (u vetsiny aut, nektere typy se u nas shaneji lepe ... ze Skodovko :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v případě že najdeš někoho kdo bude chtít přesně to co máš,potom můžeš cenu přiškrtit,ale pokud by někdo taky musel přistoupit ke kompromisu tak budeš muset sakra dolu...

Hele a kdyby si to vystronoval o kolik by si přišel na záloze??.....neni to totiž tak dlouho co si známej takhle rozmyslel koupi SI a co tam měl zálohu 10.000kč,tak mu vrátily přesně půlku....což neni tak hrozný v porovnání s tím o kolik by si musel jít s cenou dolu při případ.prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky já mám zrovna přímo šílenou zkušenost s registrací nového nejetého auta koupeného v Německu a původně mělo být registrované na Praze východ. Už jsem nasel řešení a to v registraci v Praze a vše zatím probíhá dobře a v pondělí napíšu celou story, co je možné ještě v dnešní době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Chci si koupit škodu octavia2 combi,rok tak 2005-2006 a nevím co je lepší jestli naftu nebo benzin.Nejezdím žádné dlouhé štreky jen do práce a sem tam na výlet s dětmi.Poradí někdo co lepší ohledně údržby atd?Předem dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...