Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

díky za rady, po přečtení tady toho a pár věcí na netu, už radši auto z venku ne ( protože tomu fakt nerozumíme ) a porozhlídneme se po nečem tady ...

Zdravím

Koupil jsem od firmy Autoimport Brno Oktávku v roce 2008 a vše v naprostém pořádku.Servisní knížka,doklady atd.Závady které jsem našel odstranily na svoje náklady,dovoz na vleku zdarma až domů.

Před koupí jsem objel pár bazarů ale oktávky co jsem tam spatřil Hrůza!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

At neblázněj.....neřeknu kdyby si to měl třeba už přes měsíc,ale to je pár dní,to by mělo jít v pohodě změnit......Já už objednával spousty aut (VW i Škoda) a kolikrát se mi stalo že jsem si po 2.týdnech na něco vzpoměl a doobjednat/změnit to vždycky bez debat šlo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se prokomunikoval primo na cloveka, kterej ma na starosti technicky zadavani tech zakazek - vzhledem k tomu, ze se jedna o zmenu motoru a planovane vyrobeni se presunulo na pristi stredu - neni v tuhle chvili mozne cokoli zmenit. argumentoval tim, z eje jiz objednavka navazana na dalsi objednavaci systemy a tak jedina moznost storno ... coz s sebou nese nejaky sankce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě ti věřim že si zkusil co šlo,ale stejně mi to přijde divný po těch zkušenostech..

Můj příklad(ted jsem se ještě díval do historie v el.diaři abych byl přesný v datumech)..:Dne 18.2.2008 jsem objednával 2ks OII-Combi 1.9TDI-PD 5°man.Elegance+nějaká příplat.výbava...to už jsem se při objednání pořád rozmýšlel jestli nevzít verzi z DSG automatem,ale objednal jsem klasikej manuál......pořád mi to hlodalo až jsem se pro DSG rozhodl a dle diáře jsem dne 06.03.2008 měnil u Autojarov objednávku na DSG místo manuálu a ještě navíc do výbavy el.střeš.okno.....což tehdy byla změna po 18.dnech a naprosto bez debat to šlo,tehdy prodejce neřekl ani Ň......

Pak co jsem koukal,tak co jsem ty auta objednal toho 18.2.2008 a po té 06.03.2008 to změnil,tak byli vyrobeny stejně až 03.04.2008....já je pak vyzvedával 23.04.2008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je divný že jde právě do výroby tak brzy...dyť to objednával před 11.dny......

No tak Skodovka ma ted krizi a ted se rozjizdi akorat Fabie a OII se asi zatim moc nedela...proto mozna ta rychlost.

Ja si ale myslim, ze kdyby tam chtel dodelat jumbobox nebo stresni okno ze by problem nebyl, ale vymena motoru to na sebe nese moc zmen ... prevodovka, uchyceni, samotna vyroba motoru, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...