Přejít na obsah

Prahové lišty


chiquillo

Doporučené příspěvky

ahoj chci se zeptat koupil jsem si tyhle podobný prahové lišty nerez, podsvícene, a chci je namontovat na Fabii 01, jak to mam napojit aby se rozsvítili po otevření dveří, kam to mam přesně zapojit pokud to teda pujde:( byl bych rad kdyby to šlo :p

http://tuning.autodoplnky.cz/isotta/prahove-listy/isotta-prahove-listy-universalni-podsvetlene-nerez-s788408

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi na vnitřní osvětlení - nebo světýlka ve dveřích.

A pokud by se to mělo rozsvítit jen v těch otevřencýh dveřích, pak by se musela použít "soustava" dvou usměrňovacích diod. Analogicky jako v tomto návodu na světýlka ve dveřích

PS kudy Ti povede kabel do interiéru? pod těsněním, nebo průchodkou, která je u toho krku do dveří v A sloupku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to zkusit napojit ve svorkovnici na dveřích ale tak to nešlo, nakonec jsem to dneska natahnul k lampičce a už to funguje, akorat když otevřu spolujezdcovi dveře tak se lampička nerozsvítí už to nefunguje ale dlouho, myslíš že by to mohlo být mikrospínačem? Draty jsem měřil a proud tam jde :)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...