Přejít na obsah

kúrenie s LPG pohonom


tuttinko

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapi, mám jednu otázku a to že moja haťapka kúri ako by sa jej nechcelo čo pred plynom kúrila super (mám ho 8 rokov neriešil som ale dcérke je v aute zima teraz už riešim) skúšal som zapojiť do série malý chladici okruh ako to robí karel.lpg ale asi som to zapojil zle lebo mi to nešlo odvzdušniť hadica do radiarora teplá ostatné studené po odpojení hadice z reduktora voda žiadna skúšal som prefukovať všetko prechodné nič pripchaté máte s tým niekto skusenosť a hlavne aké má byť správne zapojenie od termostatu na ktorý vývod na radiatore a tiež na reduktore mám lovato číslo neviem ale má to už plechovú zátku na filtri. Dopočul som sa že vo vnútri je rozdieln a výška vývodov preto je to nemožné odvzdušniť ked je to zle zapojené. Díky za každú odpoved :kol-47:

Editováno: , autor: tuttinko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsi mi SZ, mám těch dotazů desítky, nestíhám odepisovat, musím taky pracovat.....je jedno jak jaká hadice kam se dá, standartně se dávají na T kus co vede do topení, na ty 20 cítky hadice, do reduktoru jsou 16 ctky, Fabia ve volnoběhu pomalu honí vodu, takže se to musí pořádně odvzdušnit, když se to dá do serie, nemusí dobře topit protože reduktor odebírá teplou vodu ze systému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpoved skúšal som napojiť najprv radiator potom sa plyn zapínal strasne neskoro tak som napojil na reduktor a potom rad. zapínalo plyn skoro ale kúrilo ešte horšie tak som dal vodárenskú izoláciu na hadice lepšie ale nakoniec som tam dal tie t-kusy naspäť asi je to tak najlepšie za pokus to stálo akurát jeden den v prdeli ale aj tak dík za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...