Jump to content
Sign in to follow this  
myrace25

PUKLICE

Recommended Posts

Čaute, nech to znie akokoľvek vtipne, zháňam takéto PUKLICE, obrázok som upravil v jednom ultra profesionálnom programe..skicár, takže ospravedlňte kvalitu spracovania :D Tieto puklice na obrázku sú zo škodovky, ale zamaloval som diery aby vyzerali podobne ako to čo hľadám. Mali sme ich na favorite kedysi a keďže ho mám teraz ja chcel by som ho dať do stavu v akom bol v 90. rokoch. Nechcem tam dávať disky ani nič podobné, ale chcem mu dať doplnky, aké sa dali zohnať v tých rokoch a tie puklice sa mi na ňom páčili, akurát jedna sa zlomila, druhá odpadla a 2 boli vyhodené, takže skúšam. Ak by sa vám takéto niečo váľalo doma napíšte. Boli to 13tky takéhoto tvaru a v strede bola taká špirála.. ale hlavne mi ide o tvar tých dier a to že je celá plná. Díky moc

post-79145-0-96314600-1357418843_thumb.j

Viem, že to nie je origo škoda, ja som upravil v skicári originál š120 puklice, tie mali 4 diery a výrez na ventilku, keď pozrieš bližšie tak uvidíš, že to je zamalované v skicári :kol-28:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By CzechDave
      Sada disků Ronal pro Škodu Favorit / Forman po FL včetně čtyř pokliček (rezerva pokličku neměla). Disky se dodávaly k edicím Favorit / Forman BlackLine, SilverLine atd., vesměs k vozům po FL, Auto patřilo starému pánovi, takže kola jsou poškrábaná (stav viz foto) a v jednom případě je omáčknutý límec kola o obrubník (opět viz foto). Na discích jsou patnáct let staré pneumatiky 165/70 R13. Vady jsou ale opravitelné, disky nejsou zdeformované ani prasklé. Klíček na šrouby bohužel chybí.
      Cena je bez přepravného za osobní odběr v Českých Budějovicích nebo Prachaticích a okolí (dovezu po dohodě), jinak se připočítává dopravné a balné dle aktuálních cen (opět po dohodě).
    • By ttom76
      Prodám Škoda Favorit Silverline GTX, r.v. 1993, STK 04/2019.

Najeto pouze 44 tis. km, garážovaný. Dva majitelé (bratři v důchodovém věku). Tažné zařízení, střešní okno.

Bez koroze, top stav, vše originál.

Cena dohodou, nabídněte.
    • By MTX
      Tak tu dam navod jak som prerobil termostat Favorit na Feliciu, bez svarovani, vrtany atd. Potrebujeme:

4A0819497 x1ks - T kus pro snimač teploty

N  90316802 x1ks - O kroužek

115052010 x 1ks - Skrin termostatu

113052060 x 1ks - Viko skrine termostatu

114095090 x 1ks - Termostat 88°C - Wahler 3032.88D

115095851 x 1ks - Tesneni vika skrine termostatu

005160723 x 1ks - Držak kabelu a lanka plynu

115095852 x 1ks - Tesneni skrine termostatu
      930590520 x 2ks - Sverka 20-32 mm
      005238565 x 3ks - Šroub M6x25mm
      N  90829401 x 1ks - Zatka M14x1,5 x1ks
      933881420 x1ks - Kroužek tesnici

Montaž je jednoducha. Dame termostat do skrine, priložime tesneni, viko a držak kabelu. Stiahneme tremi šrouby M6. Vypustime chladici kvapalinu a odmontujeme plastovu skrin termostatu. Priložime tesneni na hlavu a namontujeme hlinikovu skrin. Hadicu ktera vede do topeni odrizneme cca 6cm od začatku. Na hadicu namontujeme t-kus, vybereme snimač teploty zo stareho termostatu, dame novy o-kroužek, vložime snimač a pojistime plastovou pružinou zo stareho temostatu. Nalejeme chladiacu kvapalinu a zašrobujeme zatku s tesnenim M14x1,5 namiesto original snimača teploty.

• By hardb
      dny se krátí a autu do 3 týdnů skončí technická tak ho zbývá jen zlehka rozebrat a dát mu poslední pápá ...

prodávám z něj:

chladič (je asi rok starý) cena 250 kč

indukční (zapalovací) cívky mám 2 kusy jedna je asi taky necelé 2 roky stará druhá pamatuje více ale obě dvě funkční cena kolem 400 kč

denní svícení (značkové Philips) asi 500 kč možno i z předním nárazníkem včetně mlhovek 700 kč

přístrová deska - felicia z dodělávaným digitálním tachometrem (ovládání jednotlivích funkcí přes přídavný tlačítkový vypínač, jinak přímo v přístrojové desce) cena komplet 500 kč - video: https://www.youtube.com/watch?v=d9cmq7Edrtw

čelní okno z felicie ( mám ho ve favoritu k vuli zpětnému zrcátku a je asi rok a pul staré takže jako nové 800 kč

možná i pal. nádrž z felicie 300 kč
      + 2x pal. čerpadla z felicie MPi

baterku asi roka pul starou sice noname ale drží 500 kč

LPG směšovač

LPG nádrž místo rezervy (platnost do roku 2020)

světla přední/ zadní cena dohodou 

vyhřívané sedačky z 2. octávie (funkční) 1500 kč

sání/ jednobod / RJ výfuk 4 -2 -1 

veškeré ceny nejsou konečné, je škoda jich vyhodit když někomu ještě budou

pokud by jste měli zájem o něco jiného než jsem zminoval klidně se zeptejte 

některé věci zaslat pujdou, některé by bylo si lepší převzít osobně 

zde jsou fotky: 

http://postimg.org/gallery/3g4uxyxyu/
    • By hardb
      dny se krátí a autu do 3 týdnů skončí technická tak ho zbývá jen zlehka rozebrat a dát mu poslední pápá ...

prodávám z něj:

chladič (je asi rok starý) cena 250 kč

indukční (zapalovací) cívky mám 2 kusy jedna je asi taky necelé 2 roky stará druhá pamatuje více ale obě dvě funkční cena kolem 400 kč

denní svícení (značkové Philips) asi 500 kč možno i z předním nárazníkem včetně mlhovek 700 kč

přístrová deska - felicia z dodělávaným digitálním tachometrem (ovládání jednotlivích funkcí přes přídavný tlačítkový vypínač, jinak přímo v přístrojové desce) cena komplet 500 kč - video: https://www.youtube.com/watch?v=d9cmq7Edrtw

čelní okno z felicie ( mám ho ve favoritu k vuli zpětnému zrcátku a je asi rok a pul staré takže jako nové 800 kč

možná i pal. nádrž z felicie 300 kč
      + 2x pal. čerpadla z felicie MPi

baterku asi roka pul starou sice noname ale drží 500 kč

LPG směšovač

LPG nádrž místo rezervy (platnost do roku 2020)

světla přední/ zadní cena dohodou 

vyhřívané sedačky z 2. octávie (funkční) 1500 kč

sání/ jednobod / RJ výfuk 4 -2 -1 

veškeré ceny nejsou konečné, je škoda jich vyhodit když někomu ještě budou

pokud by jste měli zájem o něco jiného než jsem zminoval klidně se zeptejte 

některé věci zaslat pujdou, některé by bylo si lepší převzít osobně 

zde jsou fotky: 

http://postimg.org/gallery/3g4uxyxyu/
  • Create New...