Přejít na obsah

Octavia Snow Slide praha a CRASH


lukas.novot

Doporučené příspěvky

omg jaké frajeřinky. Já a přítelkyně to berem jako zábavu*prdel*odreagování* obydlená oblast když je dobrý výhled a nemůžu poškodit cizí majetek tak proč bych tu ručku nezkusil... Tam jde hlavně o to naučit se ovládat auto na ploše to není ono. Myslel jsem, že je tady víc lidí co to chápou ako já. Asi sem nepatřím ...

Editováno: , autor: lukas.novot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi nemohl poškodit cizí majetek? Lampa veřejného osvětlení, felicie a jiné věci kolem. Obydlená oblast je to zásadní, tam ti může vběhnout pes nebo dítě kterého si díky blbnutí a frajeřinkám nevšimneš. Hlavně sem nepiš, že byl víkend a nikdo tam nešel, protože to je blbá výmluva. Sám vidíš, že jsi nezastavil ani před blbým obrubníkem. Jak je vidět tak jsi se to stejně nenaučil.

Jak jsem psal tak ani já a spousta lidí tady nejsme neomylní ale asi už máme rozum a dokážeme přemýšlet dost dopředu a domyslet si skoro všechno co se může stát a když se to snažíme naučit nebo zablbnout tak si zajedeme na volné letiště nebo velké parkoviště kde těch věcí okolo ke zničení je co nejmíň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si ve dvaceti (3 roky zpět) koupil své první auto - OII, byl jsem samozřejmě nadšen a musel si na prázdném hotelovém parkovišti zkusit pár rádoby driftů, zkoušet ale podobné kraviny mezi panelákama a stromama mě nikdy nenapadlo. Možná jsem divnej no...

Editováno: , autor: h.vik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pořád je lepší dělat blbosti tam,kde nikoho neohrozíš,než na silnici kde je už tak dost jinejch Trpišovskejch a dalších potencionálních vrahů. Aspoň chválím,že jsi to zkoušel mimo provoz.

Jen bych se na tvém místě moc nechlubil tím že jsi to nezvládl ani tam....

Pokud už bych chtěl někde"řádit" tak jedině ve škole smyku někde na autodromu.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALL 4 FUN, Peace. Mě to přišlo docela vtipné a rozesmálo mě to. Toď vše... Nic se autu nestalo prokrysta jen trochu poškozený plecháč, ale to je to samé jak když vjedete do jámy na našich cestách, pro mě nová zkušenost. Kdo mě nezná nepochopí a už se nebudu dále vyjadřovat. Mějte se fanfárově. Život je krátký

Editováno: , autor: lukas.novot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...