Přejít na obsah

Jak dlouho jste čekali na dodání nového vozu.


Zipko0

Doporučené příspěvky

není nic jednoduššího než to uzavřít třeba i o víkendu po internetu na nějakém srovnávači a za 20 min máš doma na mailu zelenou kartu, kterou si jen vytiskneš, je zde jen požadavek tisknout na barevné tiskárně, do týtne ti přijde originál poštou, pak nameiluješ spz a pošlou znova zelenou s spz

teď nechci kecat, ale na tu zelenou papírou značku ze salónu myslím platila nějaká popjistná ochrana s minimem dní, plácnu-třeba do 5 dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím jak dnes, ale když jsem kupoval motorku tak jsem mohl jezdit na tu zelenou papírovou značku 14dnů, než jim došel do prodejny velký TP. Ale v té době (5let zpátky) se na to žádná pojiska nevztahovala. Prostě jsem na saloně moto zaplatil, dostal fakturu, kde byl vin. a s tím sem zašel na pojištovnu udělat povinné ručení. Moto mezitím stála na saloně a čekala než příjdu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ano pojistene je. Akorat ze oni mi mneli udelat i RZ (spz) k novemu autu a ze to tam daji jak si to budu vyzvedavat v patek jenze oni maji na vse cas . Tu pojistku jsem tam donesl v utery a v patek uz tam mneli dat RZ a v patek samo ze nebyli ale jen dalsi slib ze to bude v pondeli. No a na to potrebovali tu zelenou kartu aby to mohli prihlasit na registraci. No a pokud to nebude v pondeli tak na ne vletim ze si to radeji udelam sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím jak dnes, ale když jsem kupoval motorku tak jsem mohl jezdit na tu zelenou papírovou značku 14dnů, než jim došel do prodejny velký TP. Ale v té době (5let zpátky) se na to žádná pojiska nevztahovala. Prostě jsem na saloně moto zaplatil, dostal fakturu, kde byl vin. a s tím sem zašel na pojištovnu udělat povinné ručení. Moto mezitím stála na saloně a čekala než příjdu......

To samý můžeš udělat i s autem - zaplatit, auto nechat na saloonu a s dokladama jít na pojišťovnu, s pojistkou sjednanou na VIN auta a ZELENOU KARTOU V RUCE zpátky pro auto a pak jet s papírovou převozní značkou domů - nebo na registr udělat registraci. ALE NESMÍŠ VYJET ZE SALOONU NA SILNICI BEZ SJEDNANÝ POJISTKY - o tom je ten zákon č.168/1999Sb... Pokud si chceš takový auto odvézt, musíš si pro něj dojet s podvalem - pak můžeš mít doma na dvorku auto i bez RZ a bez pojistky, ale jak s ním vyjedeš za vrata, Smolíček Pacholíček... Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Jestli má někdo neskladový vůz dříve nebo později záleží asi hodně na štěstí i obchodníkovi. Mně prodejce řekl, že kdybych přišel o dva dny dříve, mohl jsem mít auto do dvou měsíců. Jinak čekám na roomstra taky 4 měsíce. Ukazoval mi na PC jejich systém, který dává info  v jakém stavu objednávka je. 2 měsíce se s autem nic neděje a z auta jde udělat jinou motorizaci i výbavu. Pak se prý začíná možnost změn omezovat až n akonec je auto pevně fixované a je určen přesný termín výroby. Když prodejce ví, že se daný model prodává, tak si drží takové často prodávané vozy už v systému…pak třeba přijde zákazník akorát a za měsíc a půl má auto. Ale když není nic v pořadníku, tak holt třeba u toho Roma se teď čeká 4 i 5 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...