Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

po nakódování to musí fungovat i bez el. sedadel s pamětí:

 

Enabling passenger mirror dip on selecting reverse

Tested on Elegance & vRS

Remember, the mirror switch needs to have the passenger mirror selected for this to work, and the mirror only dips a fixed amount if you don't have memory seats.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xstorm: Nemůže to fungovat protože to v menu nemáš stejně jako já, neustále chlapci nedáváte pozor a pletete hrušky s jabkama

 

položka "přiklopení při parkování" znamená že když zaparkuješ a zamkneš tak se sklopí zrcátka na dveře pokud tuto výbavu máš

 

to o čem je tady pořád řeč je položka "natočení při zpátečce" takže xstorm, položku v menu nemáš = nefunguje to.

 

Podívejte se pořádně na obrázek, pořád se to plete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standardně by naklápění zrcátek při zpátečce měli mít vozidla s příplatkovou výbavou:

 

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí

+18 400,-Kč (v případě el. sedadla i spolujezdce 30 000,- Kč)

 

El. ovl., vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka s automatickým stmíváním a osvětlením nástup. prostoru s pamětí

+ 6000,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem si to kdysi taky-mám elektricky sklopná zrcátka a nakodovat to stejně nejde....mluvím o "natočení při zpátečce". I já mám ale pocit, že to tady kdysi někdo popisoval,dokonce i s kody a řádkem ale nikdy jsem to už nenašel, i když jsem hledal....omlouvám se-tady je OIII já mám OII RS FL/mr 2011.

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom návodu to někdo aktivoval na obyč. el. zrdcátkách, podle položek na infotaimentu (obrázek) to ani nebyla verze se sklopnými zrcátky, myšleno sklopnými na dveře protože tam není položka "přiklopit při parkování", třeba to žádnou paměť nemá, jen se to prostě trochu sklopí dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naklopenie zrkadla pri spiatocke funguje na kazdej OIII, ktora ma elektricke zrkadla. Sedadla s elektrickym ovladanim nie su nutne, su vsak vyhodou. Bez pamate sa totiz zrkadlo vzdy sklopi len o presne dany uhol, takisto sa po vyradeni spiatocky naklopy naspat v opacnom smere. Aktivacia tejto funkcionality sa nastavuje v jednotke gateway 09 a v pravej prednej jednotke dveri 52.

Polozkou "Priklopeni pri parkovani" v menu sa aktivuje sklopenie zrkadla po zamknuti.

post-86760-0-45891000-1390470154_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na O2 FL to bez el. sedaček nejde.. jediná možnost na O2 FL je přikoupit polarfis, kde to výrobci vyřešili.

přiklopení zrcátek při parkování u S2 či O2, lze pouze ručně přidržením tlačítka zamknout na ovladači( když podržíš kessy senzor tak to nepomůže)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten bok sedadla bych na reklamaci moc neviděl... ale třeba se mýlím, nicméně Pawouk by ti na to napsal, že je to vlastnost...

 

Copak já, ale to má servis/škodovka (potažmo koncern VW) jako univerzální odpověď na skoro jakýkoli problém. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...