Přejít na obsah

Tajný spínač


taktik

Doporučené příspěvky

co bezpecne prerusit a stazit ukradnutie rapidky?ma niekto nejaky napad???

Chapem,ze umiestnenie spinaca bude individualne....ale zatial som nekuchal...takze naprv sa pytam.

Idealne by bolo,keby to nic nepisalo do pamati zvad.

Editováno: , autor: taktik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem také nad něčím takovým uvažoval na F II... Chtěl jsem udělat vypínač na palivové čerpadlo nebo vypínač na vedení od klíčku co jde na startér aby sepnul.. Ale vždy mě bylo vše rozmluveno.. Navíc čim víc si to auto zabezpečíš, tak bude akorát v případě pokusu o krádež nějakým amatérem víc zdemolované jak bude zloděj hledat, co si tam vymyslel za zabezpečení... Nakonec mě bylo poraděno, ať se s ničím takovým nedrbu, že když to budou chtít ukrást tak je nakonec ani vypínač nezastaví.. 

 

Já to nakonec vyřešil pojištěním auta proti odcizení a víc asi vymýšlet nebudu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za nazor,poistka ti cele auto nezaplati....mam poistene.

Cerpadlo je fajn,prejde 100m a koniec...pochybujem ze na ceste bude rozoberat pol auta.Da sa to poriesit elegantne napr.

http://www.alarmshop.sk/dialkove-ovladania/7976-rc-302-2tn.html

cez rele odpojis dialkacom cerpadlo a je vymalovane...aspon si myslim...a ak to dobre v aute zasijes,tak krabicku nenajde.

Kedysi som na Fabke niekomu odpajal cerpadlo v lavom stlpiku,len uz nepamatam ktore kable

 

To je moj nazor,ale zaujima ma aj vas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek zpátečky tak alarm mám, ale pochybuji, že by to pro zloděje byla v této době jakákoliv překážka ...

 

 Problém s odpojením čerpadla dle informací, které jsem sháněl, když jsem to chtěl dělat je, že se uloží závada do paměti... Takže když to "omylem" aktivuješ, tak budeš mít závadu a pak to jezdit mazat do servisu...  :kol-32: Teda pokut nemáš kabel a neumíš to sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

taky jsem uvažoval, ale co to udělá se zárukou? Prodejce mi řekl že tajný vypínač mi není schopen zařídit že to není origo škoda příslušenství narozdíl od zámku zpátečky....jinak souhlasím nejlepší je dobrá pojistka + GAP na x let.... já už jsem z minulosti poučený :D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za nazor,poistka ti cele auto nezaplati....mam poistene.

Cerpadlo je fajn,prejde 100m a koniec...pochybujem ze na ceste bude rozoberat pol auta.Da sa to poriesit elegantne napr.

http://www.alarmshop.sk/dialkove-ovladania/7976-rc-302-2tn.html

cez rele odpojis dialkacom cerpadlo a je vymalovane...aspon si myslim...a ak to dobre v aute zasijes,tak krabicku nenajde.

Kedysi som na Fabke niekomu odpajal cerpadlo v lavom stlpiku,len uz nepamatam ktore kable

 

To je moj nazor,ale zaujima ma aj vas...

 

Zaplatí, pokud máš GAP XL ;-). Po dobu první x let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ja som to riešil pri poistkách som prerušil prívod na vstrekovače,další bol na pal. čerpadlo, super až na vypinač kým som prišiel na to ktorý je dobrý skrátka vypinače občas blbli a nemohol som štartnuť. Potom mi kamarát dal také čo sa nenastrkavali na dutinky ale letovali a tie boli spolahlivé tie mám až doteraz a to je nejakých 6 rokov. Na rozdiel tu od kolegov možem odporučiť tajné vypinače raz mi to auto už zachránilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v úmyslu do auta nainstalovat GSMko, které mi na dotaz pošle triangulaci ID buňky operátora kde je tel. připojen. Potřeboval najít bod, kterým bych vyřadil vůz z provozu a nic nebylo vepsáno v závadách. Když budu mít štěstí tak jej nikdy nevyužiji a když ne tak auto odstavím a pokusím se jej dohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Každé zabezpečení je podle mě dobré ( kdyby to nebyla pravda tak některé pojištovny nedavakí třeba na zámek zpátečky slevu)

Vyleptání VIN kodu přijde na netu za cca 400kč

Gsm alarm cca 1000 kč na SMS bez asistenčních služeb.

Naproti tomu GAP několik desítek tisíc

 

Já mám již 9 let na FI tajný spínač zapojejený na kabel startéru a přes relé. Kkdyž nezapnu tajný spínač a chci startovat tak začne houkat siréna.

Napájení relé je od radia -  (tuším že se tomu říká S-kontakt)  Cena siréna cca 120kč relé  cca 100kč spínač -tlačítko 40 kč pár káblů a konektory 50 kč.

Výhoda se zapojením pomocí relé je v tom, relé "drží" dokud nevytáhnu klíček ze spínací skříňky.

Tak NIKDY nezapomenu zapnout tajný spínač při odchodu z vozidla.

Schéma jsem někde za ty roky ztratil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...