Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahoj mam dotaz daji se pouzivat zaroven mapy zapadni a vychodni evropy? A nebo se musi pokazde preinstalovavat na hdd? A je to vubec mozne kdyz je DVD zapad verze 7.1 a DVD vychod treba starsi? Diky moc.

na toto tady mas specialni tema, pravda u OII ale zkus hledat nebo se zeptat tam

Upraveno od Ozi Toretto

  • Autor

Diky

  • 3 měsíce později...

ještě napiš pro jaký fw mapy jsou at nevzniknou dotazy proč tam nemám češtinu atd..

Tož nějaká free verze???

Přehled map

post-39665-0-63222300-1325680144_thumb.j

Upraveno od BJirka

  • 3 týdny později...

Muzu to tedy stahnout a vypalit na DVD a jen staci vlozit do Columbuse a pofacha to?Nebo je potreba k tomu jeste neco spacial?

záleží jaký máš fw..

A jak to poznám? Omlouvám se za hloupý dotaz, ale jsem v tomhle mimo a rád bych columbuse trošku aktualizoval... Díky za ochotu!

pokud na to nemáš vybavení tak asi nijak

  • 5 týdnů později...

Zdarec, níže uvedené odkazy (http://www.fileserve...tion.part01.rar) mi nefungují a tak mám prosbu. Sháním mapy Eastern Europe V8 . DVD nepotřebuji. Stačí mi nahrát do NAVI. Tu necelo hoďku vydžím čekat ... Přijedu a zaplatím. Pomůže někdo ??? Spěchá. jpsd@seznam.cz

PS. Škodováci a supáci, nestyďte se a podělte se ....... :)

Děkuji.

Alarm

v Humpolci ti to nahraju i s radarama

OK. Díky. Ozvu se.

  • 3 měsíce později...

Ahoj, mam dotaz.

Stahl jsem si mapy v iso souboru 7693 pro RNS510.

Specifikace RNS510: Software 2664, HW verze H04.

Aktualně mám nahranou mapu East Europe verze 7010.

vypálil jsem iso soubor jako obraz na DVD + R (4-rychlostně) a poté vložil do mechniky RNS 510. Smula je, že se vubec nic nestalo. Je možné, že bych musel přehrát firmware columba?

Diky za info

  • 2 týdny později...

ahoj

kdo by nahrál nejnovější mapy (případně sw) do columbuse v Plzni nebo okolí

Ahoj, mam dotaz.

Stahl jsem si mapy...

...

vypálil jsem iso soubor jako obraz na DVD + R (4-rychlostně) a poté vložil do mechniky RNS 510. Smula je, že se vubec nic nestalo. Je možné, že bych musel přehrát firmware columba?

Skús použiť DVD+RW 4x

Ja som kúpil TESCOvé a v pohode fungujú. Dodržať podmienku - napaľovať 4-rychlostne

  • 1 měsíc později...

Diky za radu,

jaký máš prosím firmware?

Možna je to tim, zitra zkusim teda koupit DVD-RW a pokusim se to nahrat. Myslel sem, že RNS510 nečte DVD - RW (rozumím tomu, že je přepalovatelné)

Prečítaj si tento môj príspevok a pochopíš čo potrebuješ vedieť:

http://forum.skodaho...ost__p__1643536

A čo sa týka toho aký FW tam cheš dať, tak odporúčam, nedávať tam nič moc vyššie, ako je vhodné pre Tvoj HW, ono to bude fungovať, ale napr. ja som z dôvodu mojej "malej" blbosti prišiel na to, že keď som bol po upgrade FW v originálnom Škodováckom servise, tak sa s ich diagnostikou mohli, alebo nevedeli dostať do Columbusa.

Hmmm..., možno bolo dôvodom dlhé kódovanie po upgrade.

Včera jsem koupil DVD +RW. Mapu vypalit 4x rychlost (+ Track at Once). Kupodivu po zasunuti DVD do columba bylo DVD přečteno a nasledne jsem nahral novou mapu na disk. Vše mi funguje jak ma i na FW 2660, krom toho, že misto Českra republika atd (nazvy států) se mi zobrazují divně - vypada to něco mezi němčinou a něčím :). Nicméně, tohle přisuzuji tomu, že mapa byla již vyvynuta na novější firmware a bude to tím. Na funkčnost jak se zdá to nemá následky. Při zadávání cíle navigace prostě vyberu EVROPU a pak už jen město a vše funguje.

no nefunguje to jak má.. mapa není pro novější firmwary, to by pak majitele s fw např. 1200 měli smůlu - a to nemají.. prostě máš špatný fw!

Upraveno od Milhausek

Jak to myslíš nefunguje jak má? Mapa spíš není pro STARŠÍ firmware. Před dvěma lety jsem si nahral mapu 7010 a vše vpohodě. Ted nová mapa 7693 funguje (krom nazvu statu - dá se rozpoznat). Od navigace očekavam aby navigovala a to plní. HOW

nemáš pravdu!! mapa je pro všechny fw, 2660 není oficiální fw ale beta!! mapa co máš jede normálně i s fw 1200!!! prostě to nefunguje jak má protože nemůžeš zadat zemi Česká Republika!!! a to není plně funkční navigace pokud nemůžeš zadat naší republiku!!!!!!!!!!!!!!!

Můžu zadat Českou Republiku, akorad se zobrazuji špatně hačky. Mesta, ulice, kžitovatky atd je ale vše jak ma byt (hačky, čarky). Omlouvam se - firmware mam 2664 - sem se překlep a už se to tahlo.

myslel jsem samozřejmě také 2664 pro škodovku!

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.