Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

Lubinob má pravdu, boxík so žiarovkami nemám, auto kupované na SK..ale je to určite BAZ15d tá 4W dvojvláknová, totiž som uvažoval o LED zadných lampách nakoľko Philips presadil pár LED žiaroviek do zadných svetiel s červenými LED ktoré sú 'street legal' ale asi nie pre EU, ale to je jedno. Všetky sú s paticou BAY15d takže do Rapidu nepoužiteľné  :kol-46:

Použiteľné by boli jedine Philips LED smerovky PY21W a biele LED do spiatočky ktoré sú BA15d (P21W)

post-88451-0-85755900-1421965209_thumb.j

post-88451-0-67981500-1421965225_thumb.j

post-88451-0-39633900-1421965239_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem včera měnil prasklou žárovku potkávacího světla na levé straně a myslel jsem, že to zvládnu přímo z motoru, ale musel jsem nakonec přece jen sundat tu krytku z podběhu. i tak to šlo dost blbě, kdybych měl tlustější ruku, tak ju tou dírou neprostrčím. mám maxidot a žádná hláška, ale tuším, že už to tady někde bylo. je to docela logický, že hlavní světlo jde vidět z kabiny, tak není třeba indikovat prasklou žárovku. na ibize mně taky nesvítila, ale když praskla nějaká žárovka vzadu, tak jo, má to tak být? příp. který všechny žárovky to hlídá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to pakárna, i já jsem u toho chcal. mě se ovšem se zlomeným zápěstím a vytahanými prsty to tam povedlo dát přes motor. Tehdá jsem ještě o nějakých krytkách nevěděl a kdyby se mi z nějakého záhadného důvodu jedna neztratila ( podezírám servis, při reklamaci a výměně světla z důvodu poškrábání) už jí tam nedali, nechce se mi věřit, že by upadla jen tak sama, tak bych o tom nevěděl do dnes. Jsem měl nacákáno plno sviňstva v motoru ze zadu na světle právě jak tam ta krytka nebyla.

Jinak co se světel týče, když jsem jednou vyndal pojistku před. světel, tak to prasklou žárovku hlásilo. Ale jak je to když ti praskne jedno světlo nevím. To se mi ještě nestalo. No NBU už budou určitě před smrtí, tak to zanedlouho zjistím, už je tam mám 15 měsíců skoro, tak je to až podezřelé  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se chystám koupit philips whitevision, ale až někdy na jaře, teď se mi v tom hrabat už nechce, měly by být "nejbělejší" na trhu a slušná životnost. jednu dobu jsem kupoval super svítivý žárovky, ale vydržely vždy tak kolem roku, tak jsem koupil nějaký s velkou životností a od té doby jsem neměnil nikdy a krom toho, že byly žlutý to svítí skoro stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...