Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Koukali jste vcera Cerny ovce? Porovnani servisu vyreseni nasymulovany 2 zavady u Yeti s 300tis km. Spatny konektor na EGR ventilu a kabelovy svazek ve dverich. No a soucasti testu byly 2 AS a dalsi jako Auto kelly apod. A hadejte jak to dopadlo. :D

 

Škoda je nejlepší..... :kol-47:

(jsem to čet v MF)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, vytahovat stare prispevky budeme jeste dlouho, nas to proste bavi...  :kol-28:

 

Stanmar, bila je moc pekna, ale za priplatek jak to chteji treba prave u fordu. Sef kdyz resil starsi mondeo (4 roky zpet) tak mel stejny doplatek za capuccino metlu a za bilou  :kol-44:

 

koktaku ty si proste spindira no...  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, vytahovat stare prispevky budeme jeste dlouho, nas to proste bavi...  :kol-28:

 

 

Tak si s nima vytři třeba prdel ;)  Ona závist je hrozná vlastnost....to já vím. Holt musíš víc vydělávat, abys konečně mohl ten svůj mysliveckej vrak hodit ze Šárky :kol-46:

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk a příspěvky se mění :D

 

Já před pár lety preferoval laminátová mega křídla a radlice na sníh a plazení u země :D

 

No to je u Tebe taky dobrej veletoč :kol-28:

 

A kdo by to byl před týdnem řekl, že bude Clint jezdit v bílé a naftové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se tu těžko vysvětluje, pár nemocných lidí to nemůže pochopit (Ozi), že mě TSI zklamaly a proto (a také díky dálničním přesunům) jsem šel do TDI. Nicméně stále tvrdím, že TSI jsou na jízdu příjemnější, tišší a dynamičtější.

 

Až je potká to co mě, tak budou mluvit jinak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte budu uprimny, me to vubec nebavi te v tom nechat koupat, rad bych ti zasadil posledni ranu ze soucitu, ale koupej se. Vzdy ses hadal do krve bez moznosti rezervy, ze by ses mohl mylit. Ted ses sam octnul ba druhem dehtovem brehu jako byli tenkrat jini proti kterym si brojil. Nemuzes se nyni divit ze si kazdej chce ohrat polivcicku a kopnout si do mrtvoly. Preci jen jsme pirati, drsnaci co neznaji soucit. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná si Ozák myslí, že má super káru se spolehlivým motorem, ale to se tedy hodně plete, není o moc spolehlivější, než ty 1,8 TSI....

 

Petrrr: ale já proti TSI nebrojím, naopak TDI stále nemám moc v oblibě, na tom se nic nezměnilo. Koupil jsem rozumem, prostě TSI už nechci, stálo mě to spoustu starostí a mohlo i peněz. Já si zrovna tak teď z tvých slov mohu myslet, že je to jen závist...

 

Stanmar: barva byla jaká byla, raději bych stříbrnou.

 

Ondrero: ano, já auto denně využívám do práce a celá cesta je po dálnici. Je to těžké pochopit, že jsem šel do dieslu?  Holt i za cenu, že si nemohu zablbnout. (což mi chybí, raději bych RS v benzínu)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...