Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já akorát nemohu pochopit ten výsledek té váhovky, vždyť to ukázalo uplné nesmysly

 

Kokta: nic nezjištují, jenom pošlou výsledek váhovky a změří ovalitu pístů. (po rozebrání), potom čekají, co jim z MB pošlou za verdikt a kolik procent uhradí, s ohledem na nájezd, stáří atp.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže at je v prdeli něco jiného, tak prostě vymění poprvé podle TPI ty jejich hačaperky a pak dyžtak celej motor? to by odpovídalo, sousedovi nejdřív měnili ty kroužky a nevím co a pak motor. nechápu tohle logiku, asi to mají dobře spočítané že se jim to vyplatí více.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte a plnou mic bych jim znovu podepsal za 1,5% prodejni ceny. Jak pises.

No maji prodano pac tam napovidali zajemci takovy pohadky ze Snehurka a 7 trpasliku je oproti tomu hovno. Vim jak to tam chodi. Mam znamou u nich operatorku co prodava ta auta pres telefon. Jinej znamej z prace se jen chtel informovat o jednom aute a hned pro nej posilali svyho taxika do prace a v podstate byl pod takovou masirkou ze zpatky do prace uz se vratil novym autem. Kam se serou smejdi s hrncema. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam sice pomalou plecku i kdyz TSI Presto.

MY SVA TSI NEDAME !!! I KDYBY NA CHLEBA NEBYLO A RETEZY LITALY.

Clinte spis dobre? Muzes se na sebe podivat do zrcadla. Tys normalne konvertoval. To je horsi nez kdyby ses stal muslimem. :D:D:D

 

Spím teď podstatně lépe, když vím, že nemám řetěz a že nemusím každej tejden kupovat flašku oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte a plnou mic bych jim znovu podepsal za 1,5% prodejni ceny. Jak pises.

No maji prodano pac tam napovidali zajemci takovy pohadky ze Snehurka a 7 trpasliku je oproti tomu hovno. Vim jak to tam chodi. Mam znamou u nich operatorku co prodava ta auta pres telefon. Jinej znamej z prace se jen chtel informovat o jednom aute a hned pro nej posilali svyho taxika do prace a v podstate byl pod takovou masirkou ze zpatky do prace uz se vratil novym autem. Kam se serou smejdi s hrncema. :D

 

Jojo, nechám si zacvakat i palivo za cestu a těch 30 korun za ověření. ;) To jako vážně. Nedělám si srandu. Oni mě také nešetřili, když i při podpisu smlouvy řekli, že musím zacvakat 2800Kč poplatek za Cebii a převod, který účtujou i těm, co auto koupí (tedy mají to dvakrát) Nakonec mi milostivě polovinu odpustili.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže at je v prdeli něco jiného, tak prostě vymění poprvé podle TPI ty jejich hačaperky a pak dyžtak celej motor? to by odpovídalo, sousedovi nejdřív měnili ty kroužky a nevím co a pak motor. nechápu tohle logiku, asi to mají dobře spočítané že se jim to vyplatí více.

 

 

Ale oni nemají měnit kroužky! To je špatný postup, možná, že tohle bylo, když se tyto problémy začaly objevovat. Mám TPI z roku 2013 a tam o kroužcích nic není. Pro motory vyrobené do 18.5.2011 platí výměna sady kompletních pístů a ojnic + rozvodů, pro motory vyrobené po 18.5.2011 jen výměna pístů + rozvodů. Pro rozvody je tam uvedeno, že se musí změřit řetěz a zkontrolovat typ napínáku.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, zatracenej olej....

 

Nicméně musím se přiznat, že trojková oktávka na mě působí modernějším dojmem a více se mi líbí, než dvojka. (nechci, aby jste se mnou souhlasili). Zatím mi ošizená nepřijde. Jo a řadící páka je OK, koukal jsem na ní, neloupe se nic. Skoro mi přijde, že je ze stejného matroše, jako potah volantu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noju, mám to. Když jsem to kupoval, bylo tam nastaveno ECO, teď to mám na normálu. Mění se charakter plynu(pedálu), pak síla posilovače a ještě něco asi. Taková zbytečnost pro mě, však víš, jak jsem na tom

s Hravcovinama ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo bez toho bych nemohl žít :D(ne do auta to nechci)

Nějaký pitomy nastavování v autě... Vše se zjednosuje pro nějvetsi popularitu produktů a oni to jeste stizi nějakým nastavovanim v radiu.

Ono i pawouku palubovka, chybí tam prostě nějaká krásná lišta. Palubovka je takova prázdná.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted za sebe abych to uzavrel. Ja ti to auto preji, jsem rad ze si tu s nama skodovakama zustal. Znam tvy duvody a rozhodnuti koupe TDI a chapu to a ve skutecnosti si myslim to chapou i ostatni. Jen te proste chtel kazdy vcetne me v tom nechat za tve vyhranene nazory vykoupat. Ponauceni pro tebe by melo byt jak uz napsal Pawouk si priste rozmyslet co a jak napsat s moznosti otevrenych zadnich vratek pro zmenu nazoru. Sam zivot resp. SA ti dala lekci. Tedy at jezdis spokojene a doufam ze me jednou povozis jako spolujezdce stesteny :D Pancho vi. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...