Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hele clinte nechceš otestovat ten znovuotevření motorest Farma?

Přece jen je to kousek blíž pro nás, pro Petra to není tak daleko. Ale jinak Já sem spokojenej. Jen kolínko by mohlo byt poradna porce...

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen abych doplnil, jak jsem strašil na srazu s tim Fordem.....

 

Přemýšlel jsem o něm reálně, ale odradila mě jejich závadovost, která je provází po celém internetu, od fora až po žebříčky německých časopisů. Pak mě odradil OZI, kterej tvrdil, že nejedou :)  No, ale hlavně já Fordy prostě neznám. Ovládání některých páček se mi zdálo nelogické, jejich LCD Converz nepřehlednej a vůbec ten design auta je už trochu za horizontem. Ale na druhou stranu ty sport sedačky s Alcantarou byly pěkné, jak píše Ozi, ve dveřích nebyl plast, ale koženka a místa v autě bylo hodně. Kufr velikej a cena auta s ohledem na výbavu skvělá. Další věc, co se moc nepozdávala byl vzdálenější servis, Škodovka je na každém rohu.

A poslední věc, to fakt nekecám, nechtěl jsem jít pryč z naší party a s Fordem bych prostě už tak nezapadnul.

Tak hlavně že je Škodovka synonymem spolehlivosti....tomuhle se neda jinak řict než zaslepenost...sory..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha já sem vůbec nic nenašel, jenom sem nadhodil počernice(kde se vám líbila jenom zahrádka), uznávám jídlo tam fakt nějak super nebylo, to i ty krušovice sou lepší (pokud tam nedají tunu česneku :D). ale jak vidět, tak v Krušovicích minule nepřipravili stoly, ani teď :D

pak sem nadhazoval tu bobovku kde je mega parkoviště, o Vánocích to tam bylo s OC klubem. Mě se tam líbilo.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kokta remca ale z Prahy to ma kousek jako vsichni, do Prahy tak jako tak jezdi. Pravda vecer to ma dalku do H.K. zase vecer se dobre jede. Ja to mam dalku, tam i zpet. Domu jsem treba prijel az nekdy v pul jedny ted. Jinak samozrejme netreba brat na me ohledy, ja bud se prizpusobim co konkretni caj nebo ne.

Treba ted urcite neprijedu, v unoru toho mam hodne, tak ze kdyz si to udelate treba v H.K. u Kokty doma aby mel radost tak je mi to jedno. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evropsky slusna, ja tam jezdim tak do 120 (max sem jel driv asi 160), ale v opacnem smeru, kde je dlouha prehledna rovinka, na teto krizovatce sjizdim, ale stejne se najde mrak dementu (cti taxikaru) co se kolem me jen mihnou... :(

200 v tom opacnym smeru je sebevrazda, pac ta krizovatka za agipem pekne kope ve vysscih rychlostech.

 

A uprimne recenou, floutek co ma v 25 porsche a jezdi jak debil, bude to znit hnusne, ale dobre mu tak, aspon ze s sebou nevzal nekoho dalsiho...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...