Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

vsak on te vyleci u diesla prvni vymena DPF :-) nebo tak. Je pravdou ze se mi taky jevi spolehlivejsi ty diesly oproti TSI, nebo jsem necetl o nejakych problemech TDI, v tomto asi TDI TSI prekonava. Je ovsem otazka jak na tom bude tahle nova generace motoru at uz TDI nebo TSI. TSI muze byt spolehlivejsi a naopak neco pokurvi na TDI a nebo to zustane pri starem. U koncernu uz neverim ani tomu ze hovno je hnede. Neverim ze to bude spolehlivejsi. Navic te pak chci videt az preskocis s 1,8 TSI se svymi vykony na 2,0 TDI treba. No utechou ti bude alespon spotreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dpfko snad něco vydrží, ve scoutu drží 148000km a jak sem psal, bylo před 1500 km ucpáno 42g z 60g. 

hold se musí zvýšit poníky, to teď budu provádět i u tsička :) 210-220 koní čeká :)

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Clintova najezdu bych pri cca stejne cene asi poridil naftu - protoze s to pak vrati. Pro me uz tedko nema vyznam, svym autem najedu cca 15 tisic rocne a tim padem to je jasny benzin :)

 

Stringo diky, trochu se opicim po jednom z clenu RS-klubu, ale aspon nebudou narazky na to ze mam starou fotku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji na TV hovna nekoukam

no tos mě teda dostal !!! Já myslel, že budeš mít radost a ty tomu říkáš hovna jo ?  Ty wole, já se těším, že to auto uvidím v akci, protože bych do něj (a to dobře víš) nejradši hned skočil. Tak to sem tě teda teď fakt nepochopil  :kol-32:  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám rád tyhle pořady, kdokoliv jim tam kdy zaplatil tak říkali že je to super.... po youtube včetně top gearu visí daleko lepších pořadů....

tak já mám najeto 6000km za 3 měsíce a to jsem ještě svoje auto často vynechával... někde sem to tady už počítal, až bych najel skoro 100k km, tak by se mě to začlo možná vracet, hm... nebo bych měl slabou vybavu :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nahodím běžné ceny. L@k 1.8 TSI kromě bufíku a asi alarmu to vycházelo 450 000 kč s daní, nafta v téhle výbavě byla  540 000kč. než projedu těch 90 000kč :)

RS mě nabízela ovšem v benzínu, 570 000 a ještě to mělo to pitomé DSG... v té době zaměstnanci si odkoupili všechny RS... teď se jich pár objevilo, ale cenovka je zase 500k...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď sem dohledal email, fakt to myslí vážně :)

 

2013/10/21 Autobazar - AZ SERVIS a.s. <autobazar@az-servis.cz>

Dobrý den,

 

předně se Vám chci omluvit, že na Váš e-mail reaguji až teď. Akruální cena Vámi poptávaného vozu je na internetu, tedy 555 000 Kč. Jaká je Vaše představa?

ale vystupování mají taky zajímavý :D Zřejmě "nasraný" prodejce, že s ním chce někdo licitovat o brněnské ceně  :kol-31:  ale jest otázkou, kdy a za kolik tohle auto od ŠA odkoupil salón. Oni totiž některé dostanou přídělem a nemůžou se proti tomu ohradit; musí zkrátka jen zkusit prodat  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...