Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty jsi fakt magor.


Myslíš? Tak to aby sis na mě dával pozor [emoji6]

Jinak asi buď nemáš rád svoje auto, nebo Ti ho dal papánek k 18.tinam, nebo jsi zazobanejn a neřešíš to protože auta točíš co 3 roky anebo možná ani auto nemáš a jezdíš služebákem, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že by ti bylo u prdele kdyby ti někdo jinej svou tupostí ničil auto...

Já si na auto musel fakt těžce vydělat a živí mě, navíc mu dávám nějakou tu péči a fakt mě nasere, když mi ho někdo bezdůvodně ničí, nemám na jiné a chci aby mi ještě dobře sloužilo a aby vypadalo co nejlépe, nechci aby z něho byla orezlá pomlácená pixla... Toť vše, nic víc, nic míň.
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

To je dost brutální. Daleko větší zábava je vypustit dvě kola a zahodit ventilky ...

 

JJ, tohle jsem udělal před lety na Staroměstský, když tam nějakej mamlas stal šikovně na zákazu zastavení a já nemohl projet pořádně s busem.

Nejlepší na tom bylo, že za hodinu nato měl i botu od MP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a mě se jednou stalo, že jsem zaparkoval vedle týpka, který měl obraný dveře od někoho přrde nnou. Koukám z okna a on něco šteloval u mých gum. Tak jsem na něj vlítnul a tem blb mi vypouštěl kola. Prý, že jsem omlátil auto. Tak jsem mu ukázal, že bych ho případně poškodil úplně jinde a ani barva neseděla. Tak jsem vzal šutr, že mi nějakej Chomutovák vysklil okno a že to musel být on. Pán se rychle probral, vytáhl hajzl kompresor a dofouk mi všechny gumy. Řekl jsem mu, že foukám 2,8 a těšil jsem se jak se spotí. ;-)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Stringo napsal:


Myslíš? Tak to aby sis na mě dával pozor emoji6.png

Jinak asi buď nemáš rád svoje auto, nebo Ti ho dal papánek k 18.tinam, nebo jsi zazobanejn a neřešíš to protože auta točíš co 3 roky anebo možná ani auto nemáš a jezdíš služebákem, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že by ti bylo u prdele kdyby ti někdo jinej svou tupostí ničil auto...

Já si na auto musel fakt těžce vydělat a živí mě, navíc mu dávám nějakou tu péči a fakt mě nasere, když mi ho někdo bezdůvodně ničí, nemám na jiné a chci aby mi ještě dobře sloužilo a aby vypadalo co nejlépe, nechci aby z něho byla orezlá pomlácená pixla... Toť vše, nic víc, nic míň.

 

Ano myslím, ty někomu obejdeš auto s klíčkem, a myslíš si jak si udělal správnou věc. A dva další magoři tomu dají palec hore.......To jak ty si těžce vyděláváš na auto je mi fakt u pr..le.  A nevím co to má za souvislost z mým autem (auty). 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem nafasoval náhradní vůz, než mi přijde něco nového (dodávka). Je to rok stará FIII Combi 1.4 TDI CR 77 kW v Racing Green metalíze, najeto 20 000 km. Výbava dostačující - Style. No, nechápu, jak si někdo může pořídit tento traktor. Sice je to CR a docela slušně to zatahuje, ale zvukový projev je dost podobný starému PD. Prostě něco děsného, hlučí to, chrochtá to, zpřevodování je úplně mimo normální ježdění. Řízení je jakési rozbředlé a příliš lehké, jedině brzdy brzdí fest. Za 400 tKč čiré šílenství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ano myslím, ty někomu obejdeš auto s klíčkem, a myslíš si jak si udělal správnou věc. A dva další magoři tomu dají palec hore.......To jak ty si těžce vyděláváš na auto je mi fakt u pr..le.  A nevím co to má za souvislost z mým autem (auty). 


Píše se "obejdeš auto klíčkem" a ne "obejdeš auto s klíčkem" to za prvé a za druhé, mě je zase u prd*le, že tobě je jedno když ti někdo další ničí majetek, mě to jedno opravdu není... Tedy nechápu, proč to tolik řešíš. Tady jsou lidi, co k autu něco cítí a co mají svoje auto jako koníčka [emoji6]

Joooj, ještě že jsem z práce proti provokativním pitomcům imunní [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes:  Dnes jsem s jedním podobným byl na jednání na centrále naší nadnárodní korporace, panáček tam chytračil a stačilo, když jsem mu ocitoval jeden jediný paragraf energetického zákona a bylo po ptákách a po provokování. Studium zákonů může být občas i užitečné. :kol-48:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Stringo napsal:


Píše se "obejdeš auto klíčkem" a ne "obejdeš auto s klíčkem" to za prvé a za druhé, mě je zase u prd*le, že tobě je jedno když ti někdo další ničí majetek, mě to jedno opravdu není... Tedy nechápu, proč to tolik řešíš. Tady jsou lidi, co k autu něco cítí a co mají svoje auto jako koníčka emoji6.png

Joooj, ještě že jsem z práce proti provokativním pitomcům imunní emoji23.png

 

 

Zatím pokud vím zničil jsi ty majetek někomu cizímu. A proč to řeším? Nemám rád takové magory jako jsi ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...