Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty Petře, já neříkám nic o tom, že bych byl neomylný, ale aby to došlo takhle nablízko, tak to ne. Loni jsem kvůli jednomu tureckýmu blbovi (co zde byl z Německa  na výletě s Q7) musel zamáznout bus, protože mi nedal přednost a hned jsem tam měl 2 zraněné osoby. Navíc chtěl se zdekovat, že je to OK - já mu jen řekl že Halt , polizei a tak si to rozmyslel.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, motosman napsal:

A pokračování na D1. ;-).
Dle idnes.cz se kamion vyhl druhému, který stál v odstavném. Osobák to nestihl.....
Nějak nechápu, proč jeli v odstavném.

Naprosto jednoduché. Buď to bylo někde v uzavírce, kde se v odstavném jezdí neustále nebo se snažili hrát na hrdiny v zácpách. To víš, i takoví mezi námi jsou. Hlavně mají většinou na kapotě znak z Bavorska... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne tohle jsou prostě idioti. Kdyby tam kolem bylo milion prázdných míst, postaví se ti tak, že neotevřeš dveře a co hůř, ani on je neotevře aniž by ti neorval auto...

Jako na tohle je jediný lék, i když jsem to udělal jen jednou a to když jsem měl díru ve dveřích od jeho auta. Otevřel jsem si kliček a šel kolem jeho auta hodně natěsno, ani nevím jak je možné, že za mnou byla rýha, dával jsem si pozor, abych mu auto nepoškrábal...

Je to hajzlovina, ale když je kolem fakt mraky místa a kretén ti zablokuje pomalu auto, že se do něho nedostaneš, tak prostě nějaké mávnutí rukou nestačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost brutální. Daleko větší zábava je vypustit dvě kola a zahodit ventilky ...



Když mu obejdeš auto, tak sice je to dost brutální, ale může odjet. Vem si, že třeba (když to hodně přeženu) bude muset majitel hodně rychle odjet, třeba do porodnice, nebo někam kde má být na čas a zjistí, že má vypuštěné 2 gumy...

Každý ať si přebere, co je lepší. Ja kdyby mi někdo orval auto bych si příště kurevsky rozmyslel, kde budu parkovat a jak, navíc když budeš běhat kolem kol (protože to chvíli trvá že) upozorníš na sebe na kamerách většinou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ... jenze... (když uz do toho tahame kamery) .. Pokud mu vyfouknes kola, tak zpusobena skoda je minimalni (limitne nulova) ... .zatímco když mu objedes klicem auto, tak se velmi snadno dostanes za hranici tresneho cinu...

 

a mimochodem, ono staci vyfouknot jedno kolo ... dve uz je zbytecny overkill ...

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co to třeba řešit přes policajty? Pokud Ti zablokuje přístup k autu, že se do něj nedostaneš jinak než kufrem, prostě bych je volal. Manželka nedávno na Chodově stála na neplaceném parkovišti a kreténi tam rádi parkují úplně na milimetry a ještě k tomu podélně k příčně postaveným autům. Jelikož se nedokázala vytočit, musela čekat, až dojde buď majitel vozidla nebo někdo, kdo by ji s vyjetím z místa pomohl. Objevila se ženská, která parkovala hned vedle a měla možnost odjet. Díky tomu se pak manželka mohla vymotat.

 

Jsem si ovšem jistý, že mnohem lepší, než takové kurvení dveří je nechat ho buď odtáhnout nebo mu alespoň nechat flastr. Měšťáci jsou v Cajzlu svině a rádi dají 500,- za špatný parkování.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu pokud se opravdu nemůžeš dostat do auta, tak Ti zbývají maximálně jiné dveře, včetně ten od kufru. A opravdu nemám náladu v hadrech, které mám do kanclu lozit po autě jak nějaký kretén. Já dneska sice taky zaparkoval tak trochu jako kretén, ale dával jsem si pozor, abych neomezil řidičům vstup do vozidla. U jednoho vozidla jsem najel trochu blíže, ovšem jednalo se o stranu u spolujezdce, takže ten klidně může počkat, než řidič vyjede a poté nastoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Stringo napsal:

Ne tohle jsou prostě idioti. Kdyby tam kolem bylo milion prázdných míst, postaví se ti tak, že neotevřeš dveře a co hůř, ani on je neotevře aniž by ti neorval auto...

Jako na tohle je jediný lék, i když jsem to udělal jen jednou a to když jsem měl díru ve dveřích od jeho auta. Otevřel jsem si kliček a šel kolem jeho auta hodně natěsno, ani nevím jak je možné, že za mnou byla rýha, dával jsem si pozor, abych mu auto nepoškrábal...

Je to hajzlovina, ale když je kolem fakt mraky místa a kretén ti zablokuje pomalu auto, že se do něho nedostaneš, tak prostě nějaké mávnutí rukou nestačí...

Ty jsi fakt magor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokáže mi někdo vysvětlit, jak sváteční řidič, takovej děda, kterej najede ročně tisíc kilometrů z domu do obchodu, může být bezpečnější než člověk, který jezdí denně, neustále se přizpůsobuje provozu a zná své auto jako boty, které nosí nějaký ten pátek? Toto přeci postrádá smysl.



Ve výsledku budeme my, aktivní řidiči, platit za sváteční řidiče... Odneseme to my a všichni obchoďáci. :D
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...