Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

3 hours ago, Pawouk said:

Dnes jsem nafasoval náhradní vůz, než mi přijde něco nového (dodávka). Je to rok stará FIII Combi 1.4 TDI CR 77 kW v Racing Green metalíze, najeto 20 000 km. Výbava dostačující - Style. No, nechápu, jak si někdo může pořídit tento traktor. Sice je to CR a docela slušně to zatahuje, ale zvukový projev je dost podobný starému PD. Prostě něco děsného, hlučí to, chrochtá to, zpřevodování je úplně mimo normální ježdění. Řízení je jakési rozbředlé a příliš lehké, jedině brzdy brzdí fest. Za 400 tKč čiré šílenství.

to sem dostal v minulé práci, lepší bylo odejít.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to počkej, tohle je ještě luxus, oni mně chtějí dát Peugeot Partner 1.6 HDI 55 kW v dodávkové verzi. :unsure:  Pan ředitel jaksi opomněl svůj slib, že dostanu přiměřené vozidlo za tu Astru - mělo to být auto na úrovni Fabie (a asi přímo FIII).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle má alespoň čtyři válce. To je ovšem slabá útěcha. Nakonec ještě skončím na centrále v tom skleníku v centru města a nebudu potřebovat žádné auto. Tam mě ovšem nikdo nedostane, to raději půjdu o dům dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Zatím pokud vím zničil jsi ty majetek někomu cizímu. A proč to řeším? Nemám rád takové magory jako jsi ty.


Voici, ty umíš akorát urážet, to jsem se přesvědčil v ostatních vláknech a spoustu lidí tě poslalo celkem dobře do zádele, jestli tě to tady nebaví, tak sem nelez a urážek si ostatní v jiných vláknech, tady na tebe nejsme zvědaví [emoji6]

Já ti od zadku neupadl ani mě neznáš, tak mi laskavě přestaň nadávat. Nejsi ani schopný pořádně přečíst jednoduchou odpověď o pár jednoduchých větách, tak se prosím radši vůbec nevyjadřuj.
Znovu pro pomalejšího Voice:
Jednou jsem obešel klíčem auto magora, který mi promáčkl dveře jeho dveřmi protože zastavil schválně tak, abych se nedostal do auta a sám se ze svého auta vysoukal ven, kolem bylo mraky volných míst a on si vybral se svou pixlou zrovna místo vedle mého relativně pěkně udržovaného auta, které na první pohled vypadalo naleštěně (samozřejmě že bylo jenom umyté [emoji3] )

A teď už snad i Voice dá pokoj s těmi urážkami, protože jinak budu požadovat od Pawouka BAN [emoji23]
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, az s tim autem budes taky jezdit obcas tak rad dorazis za nami. To co ty najezdis za rok, ja nacouvam. Je logicke ze co se nepouziva se nerozbiji..stejne zivotni kreeedo ma i Motos. Ten to dotahl k dokonalosti. Opravil draze svoji Skodu a koupil radeji Forda s kterym jezdi aby mu Skoda v tomto opravenem stavu vydrzela co nejdele. [emoji23] Takhle si Skoda vychovala sve zakazniky.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, vsak uz taky neumis radit. V praci samej automat a doma Ford taky. Az si vemes nekdy zase Skodu, budes muset ke Clintovi do autoskoly na kondicni jizdy.
Ja mam doma taky klasiku, vsichni. I jakou. K memu zdeseni jsem predevcirem zjistil, ze v prosinci budu muset delat rozvody, pac predpis rika 120tis nebo 6 let a i kdyz ma auto jen 40tis tak budu cvakat jak mourovatej. Takze ty zimni pneu musi projit STK za kazdou cenu.
Hold to neni jako Rapid ktery ma bezudrzbovy retez. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Petrrr napsal:

Stane, az s tim autem budes taky jezdit obcas tak rad dorazis za nami. To co ty najezdis za rok, ja nacouvam. Je logicke ze co se nepouziva se nerozbiji..stejne zivotni kreeedo ma i Motos. Ten to dotahl k dokonalosti. Opravil draze svoji Skodu a koupil radeji Forda s kterym jezdi aby mu Skoda v tomto opravenem stavu vydrzela co nejdele. emoji23.png Takhle si Skoda vychovala sve zakazniky.

????

Tys něco pil ??

Roční nájezd 15 tisíc - co by jsi chtěl abych jezdil z benzínem.

 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...