Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jako malej Jarda, stejně s tim vystřelíš jednou do šišek a pak to bude doma ležet pod postelí :D

 

No mně Ježíšek přinesl malej svetr, co bude nosit brácha, deodorant ve spreji a pičifuk, co bych nenastříkal ani na hajzlu a sprchovej gel, kterej bude jako jedinej použitelnej :D

 

Já říkal furt mámě, ať mi nic nekupuje, že to nemá smysl.

 

 

No a od Ježíška manželky jsem dostal elektronické Peltory, což je super věcička a už se těším, jak je vyzkouším v praxi ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, beuticek napsal:

Tatra jezdi krasne, zpracovani je vyhovujici. Dovazi to Abrex a ten si kvalitu ohlida. Dokonce je odpruzena zadni naprava. 

 

Já myslím,  že budeš dost spokojenej, kámoš si koupil Š120L  a tak jsme dali v obchoďáku závod.  U mé OII RS se ale protacely kola na hladkém povrchu a Š120L měla výdrž po celou dobu a to má o jednu tužkovku méně. Máš 27 MHZ ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joóo, Clinte a k cemu ti jsou elektronulicky Peltory kdyz si stejne hluchej jako patrona. Az budes chtit otevrit dvere, tak prijd, budu mit novy otvirak. Az Ti bude Pancho lezet na manzelce treba. Kurva, jsem nadratovanej jak dratenik po tech tatovo narozeninach.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, beuticek napsal:

Jj, je to bohuzel taky na 27 MHz, takze nemuzu zavodit s druhou bugatkou. Tu 120cu mozna budu mit pristi rok B)

 

Před rokem, když byl Abrex ještě v pasáži Alfa, tak tam se 603 drandili na jedny baterky celý den - předváděčka. Bohužel všechny auta byly v obchodě na 27 MHz a ani jedno třeba 40 MHZ,  možná se to už změnilo. Ale jestli půjdeš do 120 tky, tak se na to zeptej ať můžeš s oběma závodit.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me poser. Kazdej normalni chlap sbira pullitry a pivni tacky. Kokta a jeho lapac prachu.
Zase Clint sbira motorky a penize. Doma ty prachy pere jako ponozky a vesi na snuru a zehli. Obcas koupi nejakou motorku aby ji za 2 mesice prodal aniz by se svezl a takhle stale dokola.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proč ne. Já bych hlavně neměl vůbec kam to dát. Sbíral jsem kdysi miniatury alkoholu a mám je teď v bedně. Navíc už čtvrtina obsahu stačila u některých vyschnout. Asi to všechno otevřu a vychlastám [emoji23]
Ale byla to hezká výstavka...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...