Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kazdej kdo se vyzna vi, ze skotska Whisky a americka a Irska Whiskey je rozdil. Skotska destilovana jen 2x, Irska a americka 3x atd. Taky jsou irske jemejsi a mne vic chutnaji. Tedy Tullamore, Jameson, Daniels. Skotska je dobra tak na desinfekci sanitarnich zarizeni v nemocnicich. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, rumy jsou něco trochu jiného. ;)

 

Například teď mi táta dovezl Ardmore Tradition a je to naprostá pecka. Úplně něco jiného než ty běsy, které koupíš klasicky v obchodech. Tuleňa mám ve stříňce pro případ nouze, ale jelikož má otec pár kilometrů od domu Ardmore palírnu, tak bere věci od nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diplomatico rum jsem taky pil atd. Ja uvedl jen priklad na dostupnejsich whiskach co znaji vsichni. Ale je pravdou, ze tvrdyho chlastu moc nevypiju a kdyz tak jen na chut. Uplne nejradeji mam finskou vodku a jeste lepe vodku z Ukrajiny co mi jednou dovezla kolegyne. Ciste piti.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Petrrr napsal:

Nemam rad Skodovky. emoji16.png

A ja vsem preju do noveho roku lepsi auta nez je Skoda.

A ted budu cekat na to, az to sliznu. Clint nam povi novorocni pohadku jak je vlastne se Skodou spokojen a jak to TDI tahne pekne votcpoda. A jak jezdi max za 4litry pri jizde 160 tacho. Stan nam povi jak je ten Kokodak uzasnej a ze uz by ho bral vsema deseti. Pancho ten nebude povidat nic, uz sem nechodi ani na caje protoze stret s realitou je pro nej tezke bremeno. Kokta nam bude povidat jak jedine Porsche je auto i na cesty po Praze a na nakupy do Kauflandu. Stringo at si pise co chce, verim ze stejne neexistuje a pise to nejaky robot. Radius je vlastne taky robot, ale toho jsem videl tedy je takovy android co toho napise hodne, ale nezdeli prakticky nic. Motos nenapise nic s upatlanyma rukama od veproveho. A Pawouk napise ze Skodu uz si nikdy nekoupi a tento chlapec si tim u me ziska veeelke plus. Otevrely se mu oci. No a Renegade co tanci s Bohemia Chips si fouka trvalou, ten nema cas. To je jasne. emoji23.png

 

Člověče, Ty ale musíš mít smutnej život....

ad : Kodiaq - ten je moc drahej, ale abych Tě aspoň trochu potěšil, tak bych si s klidem koupil i OIII fc.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted si mi zkazil zbytek Silvestra. [emoji23] Ja mam zivot veselej od te doby co je mi Skoda ukradena. Nasel jsem rozhreseni a slunce v dusi. Ja se pak bavim problemy novych majitelu. To na dusi zahreje nejvice. Nyni moje dalsi obet zabavy bude muj stryc - bohuzel. Potrebuje holt vylecit. [emoji3]
Jinak Stane, nic neni jak vypada. Pokud bys ji chtel, budu Ti ji prat. At si kazdy koupi co chce a co mysli, ze je pro nej nejlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, já si nemyslím, že je Škodovka nejlepší, ale dokud mě fatálně nezklame, nemám důvod měnit značku.

Chápu, že Tě štve mít Rapida se závadami, ale připadá mi, že zde po foru všude šíříš pochybovačné připomínky - v OIII v Kodiaku atd.

Stejně si takové auto nekoupíš, tak proč to pořád dokola omíláš ?

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nestve mit Rapida. Frekvence zavad ustala. Neni to jen o mem Rapidu. Staci tady trochu sledovat forum. Majitele S3 s autem za milion a jake maji problemy. To se proste nesmi stavat.
Dokonce mi nevadi ze si stryc objednal toho Kodiaka. Hucel jsem do nej at rok pocka. Vse pochopil. Pak stacilo aby mu zavolali rekli mu co chtel slyset a meli ho. Protoze on tomu proste verit chce. Sam jsem na to zvedaj. No budu mit vse z prvni ruky z prvne vyrobeneho auta testovaneho na zakaznicich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a nejsem sam se zdravymi nazory. Deniss je ma podobny. Myslim si ze kazdy ma pravo na to mit svuj nazor. To ze si nehonim klacek nad plakatem O3fl a jejim uzasnym designem atd. atd. to jsem hned spatnej? Nebo tady jsou povoleny jen chvalozpevy? Stane kup si O3 fl za sve penize a za rok nebo 2 si spolu popovidame jestli budes mit stejny slunickovy nazor. Clint uz z toho taky vyrostl. Ale nechme toho. Dnes je Silvestr a nema cenu toto resit. Je to nekonecny pribeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravo mas samozrejme,to ti nikdo nebere,ale hustit v kazdem druhem prispevku do lidi jak je skodovka sracka je uz opravdu detinske... ja jezdim v praci potazmo pouze koncernem a auta ma lde kdo a maji nalitano a zadne problemy s nimi nejsou. Asi jsi mel smulu na kus. A jak rikam, tady na foru jsou ppuze lidi,co maji problem nebo co jsou do auta zapaleny,ale to je tak 10% majitelu a zbytek je nejspis spokojen,nebo nema problemy ktere by resil. Toz tak asi. Rikas jak uz to neresis,ze dalsi auto je jasne nekoncernobe a porad tu plkas jake mas doma smecko. Tak ho prodej a kup neco jineho a prestehuj se bulet na jine forum,uz je to akorat k nasrani. Kdybys alespon fnukal jenom u sebe v topicu nebo jeste tady,ale ty jsi naplevelenej uz na polovine fora... Jako nemam proti nikomu nic,ale vsude cist tvoje pomalu kopirovane nazory me uz moc nebavi...

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...