Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V 4/6/2017 na 18:23, kokta7 napsal:

Ahoj Patriku,

pro firmy nebo živnostníky jedou od začátku tuhle kampaň. Operák na prasat stojí  stejně jako na oktavii, když to chytneš dobře.

 

Mají toho teď více, záruku v rámci různých paketů, slevy na dražší pakety. Např. paket R-LINE (pouze exteriér a1 8ti palcových kol, parkovací kamera, ale zase je nutnost vzít metalický lak) je za 1099,- Kč. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno po x letech jsem jel zlutakem ( uz dloooouho zase nepojedu) no sedel jsem temer za ridicem. Tedy jsem na nej videl. Volva myslim maji. A ten bus by zvladla ridit i cvicena opice ( narozdil od Carosy) Navic to melo jen motorovou brzdu, jinak automat co musim rict radil logicky a ani bych to nepoznal. Tedy ridici busu by meli dostavat jeste mene penez a ne vice jak stavkuji. Maji mene prace, tak min penez. 80kc/h jim staci, za tu namahu. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na tu zodpovědnost za třeba 50 lidí. Obecné ohrožení je hned na krku, stačí obyčejný přestupek na železniční přejezdu apod. a trest je i několik let na tvrdo. Při takovýcho podmínkách by za ty stávající peníze pracoval asi málokdo.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, treba si to skúsiť. Trocha z bývalej praxe . Zo zastávky som vyštartoval ostrejšie, staršia tetka si prudšie sadla na sedadlo, možno sa udrela, neviem, sťažnosť a 3 mesiace bez prémií, časy v cestovnom poriadku kontrolované podľa kotúča, dnes GPS a pokec na koberci je na svete. Prach na tých poondiatych tyčiach pre opice a šup prémie dole. Špinavé okná a zas o nulových prémiách,  darmo sa oháňam, že cestujúci to utierajú zasr..nými rukami a prestoj je len 10 minút a musím sa ísť aj vy....ť. Kontroluj si pred jazdou bus, vrátane oleja, vzduchu, tankuj ale na pracovný odev nárok nemáš. Transparent ako ihrisko a tá istá tetka sa každý deň pýta, či idem "len" na konečnú. Keď som odchádzal mal som bez vložených smien 700€ v hrubom. Koľko mi z toho podvýšia dôchodok neviem. O prievane pri  otvorených oknách, nefungujúcej klíme ani nepíšem, lebo tak isto je to aj v bani. A tam sa nik nesťažuje. Nie je to zábava, ale na svete sú aj horšie veci. 

před 9 hodinami, Pawouk napsal:

Já bych jim nedal nic - vždyť se celou šichtu vlastně jenom vozí zadarmo. :kol-48:

A ešte si pri tom aj  sedia v teple a manželka s detmi majú režijné cestovné.:rolleyes:

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo co popisujes ale plati na Slovensku nekde v Kosicich na Luniku. Tady jezdi jen Volvama apod. Stan ma vyhrivany v buse kde co stejne tak klimatizovany. Svoji lednicku s energetakama zdarma. Hodinu jezdi, pul hodiny prestavka a takhle celou pracovni dobu. Vsak az se tu objevi tak to potvrdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá veta v mojom príspevku znela : Trocha z bývalej praxe.  Na Luníku som nikdy nebol, asi je to tam lepšie ako inde.  :rolleyes: Na MHD som Volva nezažil, škoda. aj ja by som chcel energetáky. Za našich čias bol iba bróm a zeler.:angry:

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snad vím, co brácha dělá a vím, co si vůči němu mohu dovolit. Nevím, co se do toho začal montovat wolfspitz - asi si nevšimnul kde je, a co a jakým způsobem se tady léta píše. Pouze Petrrr a Effendi jsou v tom orientovaní.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 4. 2017 na 22:59, stanmar napsal:

"Vytuněná" Karosa - sen každého autobusáka :kol-128:

58e7fdb23df29_K-C734.thumb.jpg.98e23483685773ae50d6555a638afe17.jpg

 

Ta Karosa mě vozila do školy. Todle je druhá verze. První byla celá červená a když řidič dostal novej bus, tak bylo snazší přehodit celý čelo než přendávat světla. :-)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...